Jump to content
Filipenko

Frtaljfinala

Recommended Posts

Jozef K.
Češka-PortugalNemačka-GrčkaŠpanija-FrancuskaEngleska-Italija
Najsumnjiviji mi je prvi par. Ostalo očekujem sigurica.

keitel

Češka-PortugalNemačka-GrčkaŠpanija-FrancuskaEngleska-ItalijaAko se nisam zabrojao, ppp daje prednost Francuzima, zanimljivo.

Cash

Češka-Portugal Portugal favorit ali ako ne rese to u regularnom delu, ispadaju.Nemacka-Grcka Desice se najvece iznenadjenje na ovom Euru. Nemci nisu nista ekspresno odigrali, a inace imaju i kompleks od balkanskih ekipa. Pobedjuje Grcka 2:1 nakon produzetka.Španija-Francuska Španci su umorni i imam utisak da jedva cekaju da odu na godisnji odmor. Francuzi idu dalje.Enleska-Italija ovde je x ko kuca. A za dalje je tezko predvideti ko ce dalje, sreca ce odluciti. :)

Mostly harmless

Češka - Portugal 0:2Nemačka - Grčka 2:0Španija - Francuska 2:1Engleska-Italija 1:1 aet, 3:4 penali

gervasius twinkleminkleson

Salpingidis ce, manirom Jordana Lechkova, izbaciti Njemce sa turnira MMW. Portugal rutinski prolazi Cehe, Spanci Francuze ne bash rutinski, ali prolaze. Italija - Engleska... Italija je bolja, bolje igra, mislim i da u principu dosta manje odgovara Englezima nego Spanija, ali imam osjecaj da ce Englezi proci dalje. I onda ispasti u polufinalu od Grka, koji u finalu ipak polazu oruzje pred zahuktalim Spancima.

WTF

Portugal, Grcka, Spanija i Italija idu dalje.

Budja

Jebo vas Portugal.Po naski se kaze Portugalija.

radisa
World-Cup-champions-1990-Germany.jpg

čekmeže

Sa Grcima se igra u Danzigu što je domaći teren tako da...biće masakr.

Timmi

sedam razlicitih reprezentacija je igralo finale otkad se igra sa 16 ekipa i sve su se plasirale u cetvrtfinale, uljez je jedino engleska. priznajem, cuo sam od mijaljevica. :blush:edithenry-zidane.jpg

Edited by Timmi

Mauci

A da li se ikad desilo da se nijedna utakmica na prvenstvu nije zavrsila 0:0? Ove godine jos nismo imali najnepopularniji rezultat.

kapetanm

Čudi me da ovo prvenstvo nije iznedrilo obilje materijala za Frazetine™

Guest
This topic is now closed to further replies.