Jump to content

Frtaljfinala

Filipenko

Recommended Posts

• Replies 910
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gervasius twinkleminkleson

73

• Frank Pembleton

56

• Weenie Pooh

42

• Milosh76

36

Weenie Pooh

Češka-PortugalNemačka-GrčkaŠpanija-FrancuskaEngleska-ItalijaKako ide posle, Nemci opet na Portugal?

Edited by Weenie Pooh
Ne, Grci idu na Engleze.
a ja mislio da navijaš za žabare <_< Češka-PortugalNemačka-GrčkaŠpanija-FrancuskaŠmrlje-Italija
gone fishing
Češka-PortugalNemačka-GrčkaŠpanija-FrancuskaEngleska-ItalijaKako ide posle, Nemci opet na Portugal?
Španija-PortugalNemačka-ItalijafinaleŠpanija-Nemačka
gervasius twinkleminkleson
a ja mislio da navijaš za žabare
Navijam, ali iskreno imam osjecaj da ce Englezi proci :D Edited by gervasius twinkleminkleson
Ivo Petović
Španija-PortugalNemačka-ItalijafinaleŠpanija-Nemačka
Nemačka će izbaciti Italiju na nekom velikom takmičenju - nikad. Švabe će se moliti svevišnjem da Englezi dobiju žabare, jer njih uzimaju bez da se oznoje.
gervasius twinkleminkleson
Nemačka će izbaciti Italiju na nekom velikom takmičenju - nikad. Švabe će se moliti svevišnjem da Englezi dobiju žabare, jer njih uzimaju bez da se oznoje.
Kad smo kod tradicije - Spanci nikad nisu dobili Francuze na takmicarskim utakmicama. 1 nerjesen i 5 poraza.
MocaVukotic

1/4-finals:czech rep.-portugalgermany-greeceespana-franceengland-italiasemis:czech rep./portugal-espana/francegermany/greece-england-italia

a sta to toliko zaboga zbuni nemce kad igraju sa italijanima da ne mogu da pobede?! nikad mi nece biti jasno..
Nije im jasno kako su ljudi koji stalno nešto pričaju, mašu rukama, padaju, žale se sudiji, uopšte stigli do eliminacione faze... I onda tako zbunjeni budu jebani... Edited by radisa
I onda tako zbunjeni budu jebani...
od strane ludih tj
ljudi koji stalno nešto pričaju, mašu rukama, padaju, žale se sudiji
Nemačka - GrčkaPortugal - ČeškaŠpanija - FrancuskaEngleska - Italijaosvaja, naravno, Nemačka
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...