Jump to content

Euro Neuro

MiddleClass

Recommended Posts

Riba - navijač je nešto najbolje što postoji. Može da ima sise koliko hoće i da bude plava koliko hoće, ali ako nije krezava, dao bih bilo šta u životu da sam sa ribom koja ide na stadione i navija.
+11
Riba - navijač je nešto najgrđe što postoji. Može da ima sise koliko hoće i da bude plava koliko hoće, nema šanse da bih bilo šta imao u životu sa ribom koja ide na stadione i navija.
Cenim da ove pozerke sa slika obilaze stadion jednom u 4-8 god, baš kad su ove smotre a i kad otpočne tekma pitaju pratioca ''koji su naši?''...tako da nemaš brigeedit: Indy objasnio, nisam video post Edited by dillinger
v248070p0.jpg

Jedan od najupečatljivijih događaja u dosadašnjem toku Evropskog prvenstva u Poljskoj i Ukrajini nije vezan direktno za fudbal.

Irac Imon Kigan postao je prava internet zvezda i junak svoje zemlje zato što je na tribinama poljubio gole grudi jedne razuzdane hrvatske navijačice, a jedna od onih koja je popustila kočnice na tribinama stadiona, ispostaviće se, zaposlena je u Ministarstvu kulture Hrvatske i biće kažnjena.

"Bili smo u Poznanju na utakmici i onda su se pojavile te dve Hrvatice. Navijači su počeli da pevaju: 'Get your tits out for the lads' (u slobodnom navijačkom prevodu - 'baci s*** da se igramo', prim. aut.) i one su to i uradile! Svi smo počeli da se fotografiše sa njima, a u sledećem trenutku ja sam lizao grudi jedne od njih. Nisam mogao da verujem kada sam počeo da se pojavljujem na internetu", kaže 20-godišnji irski student.

Hail.gif
Прслин
Ovo je neka Nemacka 2006, tako nesto?
Пре Португалија осамдесет седмо-осмо, тако нешто.
Töölönlahti
13396983218373.jpgNa stranu izgled dotične poljske Natalije, evo 1 :heart: za gestikulaciju... ^_^

Jebote, '83. je, a ja u prvoj verziji ovog posta krenuo da otkucam "dotične bakute", deluje jedno 10 godina starije. :mellow:

• Create New...