Jump to content
IGNORED

Djokovic - Nadal, finale RG 2012


Ros

Recommended Posts

Nikada nisam ovako cesto proveravao vremensku prognozu :lol: kao u posladnja dva dana, a ne mirise na dobro, i da ce uspeti da zavrse danas, a ja sutra radim popodne angry.gif

Link to comment
  • Replies 554
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • iDemo

    88

  • freakns

    48

  • dùda

    30

  • Max Morlock

    27

sve sem 3:0 za nadala veliko iznenadjenje (7:5, 6:2, 6:4)
Mnogo je, kume, ne?? Ja mislim da ce Novak da se "podigne" na nivo ovog hepeninga i da ce to biti 'malo bolje' nego 7:5, 6:2, 6:4. Koliko bolje to zaista ne znam al' opet - treba samo jos malo da sacekam(o) i samo ce nam se kasti, ne??
Link to comment
Mnogo je, kume, ne?? Ja mislim da ce Novak da se "podigne" na nivo ovog hepeninga i da ce to biti 'malo bolje' nego 7:5, 6:2, 6:4. Koliko bolje to zaista ne znam al' opet - treba samo jos malo da sacekam(o) i samo ce nam se kasti, ne??
timmi razbija maler. :D
Link to comment

po formi koju su obojica prikazala na turniru očekujem pobedu rafaborga 6:4 6:1 6:3 ali se nadam da će djoker imati sreće da dobije 1 set i da će kiša više smetati rafaborgu u nastavku meča :D

Link to comment

Novak mora dati sve od sebe da dobije prvi set. Ako u tome uspe onda će se u Rafu uvući crv sumnje i duhovi sedam vezanih poraza od prošle godine će početi da mu se vrzmaju po glavi. U tom slučaju Novak ima fine šanse da to dovrši. Ukoliko Rafa dobije prvi set...AU REVOIR

Link to comment
Nadal i porazom ulazi u istoriju...kompletira tanjiriće sa sva četiri slam-a tongue.gifbiggrin.gifedit: gde je freak, nedostaje mi njegov optimizam bez obzira koliko bio nerealan...
eo me! stigoh!kisi zelim ikara, a NJole dobija ako dobije prvi ili drugi set ;)EDIT: da preformulisem. NJole dobija jer ce sigurno uzeti prvi ili drugi set :D Edited by freakns
Link to comment

Evo bio Mats kod Ivanovoća ali ne reče prognozu, bio je dobar.. :DJa se plašim da će biti ta lagana Rafina pobeda, ali sve zavisi od prvog seta.. I jos malo statitstike, Nadal nikad nije igrao u 5 setova na RG.. :unsure:послато са тапатока

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...