Jump to content
IGNORED

Djokovic - Nadal, finale RG 2012


Ros

Recommended Posts

  • Replies 554
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • iDemo

    88

  • freakns

    48

  • dùda

    30

  • Max Morlock

    27

Nadal i porazom ulazi u istoriju...kompletira tanjiriće sa sva četiri slam-a tongue.gifbiggrin.gifedit: gde je freak, nedostaje mi njegov optimizam bez obzira koliko bio nerealan...

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment
Nadal i porazom ulazi u istoriju...kompletira tanjiriće sa sva četiri slam-a tongue.gifbiggrin.gif
Odlicno primeceno. Prvi tanjiric na RG + "career" tanjirici + u nizu, plus istovremeno (to ni Rod Laver nije imao valjda) plus kombinovano stizu Federera (osim ako se nisam zabrojao)...
Link to comment

Meč koji se čeka, onoliko, još od februara. Nisam baš neki specijalni optimista, ali ima tu lufta da dobije. Konstantna kontrolisana agresivnost, moraće puno linija da očisti (bekhend da šljaka ko sat), za razliku od Rima, a pomoglo bi i da Rafa u nekom elementu bude malo slabiji, servis bi recimo bilo idealno.A kiša nek jede govna, ni Rim nisam odgledao uživo, mnogo bi bilo i ovo.Usput, meč je već u istoriji i pre početka, jer je to prvi put (u Open eri) da isti igrači igraju 4 finala slema zaredom.

Edited by Garnirung
Link to comment

ako se mec ipak bude igrao, da li moze neka ljubazna dusa da bi baci link za stream na pm, posto sam trenutno u gostima kod drugarice koja nema televizor?

Link to comment
+ Mats Vilander dodeljuje pehar, da Đovak osvoji to bi bilo priceless :lol:
pa onda mora osvojiti.margot, ovi uvek imaju spreman british eurosport. ponudjen je s desne strane, dole.http://mypremium.tv/
Link to comment

Meni dosta što je nole onako lepo samleo Feda.Nadal ipak na ovom RG drži odličan nivo igre, ne greši puno, ima samopouzdanje.Jedino da mu proradi živac koji mu je naš davno nagazio pa da popusti.Će vidimo.

Link to comment
ako se mec ipak bude igrao, da li moze neka ljubazna dusa da bi baci link za stream na pm, posto sam trenutno u gostima kod drugarice koja nema televizor?
Da je singl k'o sto ja nisam odma' bi je zaprosio. Bez da trepnem. Nisam ni ja imao televizor nekih godinu dve al' propadoh posle...
Link to comment
deco da li ste spremni za 6 sati tenisa danas :D
Jao, ne znam sta da kazem - verovatno su Novak i Rafa spremniji, na nashoj strani vazno da ne bude srcanih udara i izbacivanja supruznika (oba pola) kroz prozor...
Link to comment
Usput, meč je već u istoriji i pre početka, jer je to prvi put (u Open eri) da isti igrači igraju 4 finala slema zaredom.
Nisi pazio na času. Već sam to spomenuo pre neki dan. Prvi put u istoriji da bilo koja dva igrača uopšte igraju finala na sva četiri slema, ovo zaredom je samo bonus....biggrin.gif
Link to comment

Aaaa, pa to na sva 4 različita slema. Jeste ludilo statistika, kakvo crno paženje na času, ovih dana od tenzije gledam i čitam uglavnom dijagonalno :D Margot, imaćeš strimove sigurno i na sportlemon.tv i lshunter.tv

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...