Jump to content

EURO na RTS-u

Boza_zvani_Pub

Recommended Posts

• Replies 226
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Weenie Pooh

38

• James Marshall

15

• DR. KUMALO

8

• Bakemono

8

Weenie Pooh
straja ko da je stavio kilo evra na spance.boze, ako gledas tekmu, daj da irci dobiju na kraju.
Nepodnošljiv je. Još bi i Šarenac u poluvremenu da podvuče sve njegove mudrosti - Gospodine Perice, da li bi se moglo reći da je opsada Irskog gola trajala 45 minuta i još uvek traje, da Španci bukvalno hoće da se ušetaju u gol? :isuse:Sreća pa ga je Ognjenović malo ohladio, ali magarca za mikrofonom nema ko da zaustavi...
Weenie Pooh

Samo da prenesem još jedan biser iz prvog poluvremena: "Xavi! Alba! Iniesta! U ovoj akciji loptu su dotakli svi fudbaleri Barcelone, osim naravno Cassillasa!" :isuse:

Roger Sanchez
Samo da prenesem još jedan biser iz prvog poluvremena: "Xavi! Alba! Iniesta! U ovoj akciji loptu su dotakli svi fudbaleri Barcelone, osim naravno Cassillasa!" :isuse:
.. koji nije igrač Barcelone''. -_- Al dogodilo se nešto važno na terenu pa nije dovršio..
James Marshall
Da li me zajebavaš? :blink: Pa radije ću da gledam periku frizuru Otta Barića svaki dan po sat vremena, samo da ne gledam Mazurku
Weenie Pooh

Ja pretpostavljam da je hteo da kaže da su u toj akciji dotakli loptu svi fudbaleri Španije osim golmana (nisu, ali nema veze). Samo su čoveku puna usta Barse, pa ne može da odoli. U ova dva kola već tri puta je najavio transfer Albe u Barcelonu... Evo ga opet Glen Velan - uglavnom mu je Vilan, ali ponekad ga prekrsti čisto da nam bude zanimljivije.A par puta smo čuli "duel [Ramosa] i jednog od irskih fudbalera"... dobija platu da razlikuje zelene majice od crvenih, i to odlično radi.

Jbte slušati i Kovinjala juče na DEN - POR je bio čisti odmor za uši i uživancija naspram ove trojice idiota

Edited by dillinger
Weenie Pooh

Sad je počeo i fantasy komentar: "Zamislite da reprezentacija Srbije vodi sa 4-0, kakva bi atmosfera na stadionu bila..."

Nemojte biti tako surovi prema Straji, ipak on najbolje od svih komentatora ume da prepozna ko su majstori™. -_-

Jbte slušati i Kovinjala juče na DEN - POR je bio čisti odmor za uši i uživancija naspram ove trojice idiota
Isto i ja pomislio, kad sam cuo Nedeljka ponadah se da se neko setio da skloni pajaca Straju da oladi do kraja prventva... Nedeljkovi standardni gafovi mi sada deluju toliko simpaticni i bliski srcu u poredjenju sa karikaturom, da sam spreman sve da mu oprostim :wub: Straja je ocigledno u nekom rodbinskom odnosu sa glavonjom, nema drugog objasnjenja za njegovo visegodisnje forsiranje i uspon karijere. Ili su u romanticnoj vezi, nema treceg <_<
Greek Freak
Straja je ocigledno u nekom rodbinskom odnosu sa glavonjom, nema drugog objasnjenja za njegovo visegodisnje forsiranje i uspon karijere. Ili su u romanticnoj vezi, nema treceg <_<
Ja sam cuo da ga je ovaj zveknuo kolima, pa mora da mu se oduzi :D
  • Create New...