Jump to content
Boza_zvani_Pub

EURO na RTS-u

Recommended Posts

John Coltrane

Posle par tekmi ja sam EURO na HRT-u, odlicna pre/post tekme analiza jednog novinara i trenera.

189-

ja sam svaki odgledan mec pogledao na hrt-u osim mozda jednog koji sam gledao na madjarima. pa pre necu gledati utakmicu nego da slusam straju ili acastopa

cartman

Ja do juce gledao BBC/ITV preko Sopcasta... Danas pogasili kanale :(

Plajvi
Imao je on neki svoj trip o tim vokalima i tome kako bi neka imena mogla da zvuče melodičnije, tipa "Kamonarezi"
Звучало је као Каменорези. А Ђулијано Ђанчеда? Током једног преноса дербија Милан - Интер сам од њега чуо најретардираније акцентовану реч икада - поморанџе. Онако како не треба. Стефановић и Михајловски би били идеални лапсус тандем за ово ЕП. Сетите се само Конверти Сити. :isuse: Иначе, кад смо већ код умлаута, зашто не Езил? И зашто једном напокон не направе фиксни тим стручних консултаната и гостију, уместо да доводе помоћне тренере Доњег Срема, и ликове који не могу да нађу посао ни у Ирану?

Plajvi

Мијаљевић опет блиста, каже чова да још нико није свирао пенал на овом ЕП. :isuse: Побогу, о чему ли ови биволи размишљају док преносе.

keitel

Za jednog statističara nevjerovatno da je izvalio o mogućim trouglima u grupi C sa reprezentacijama koje bi imale po četiri boda.

Feindouno

Nisu mi ugasili HRT :wub:

Un-juice

da li oni uopste gledaju i prate fudbal van priprema meceva koje prenose?!mijaljevic prica kako je tiago mota na meti sitija i da nude 50 miliona milanu za njega :frust:

radisa

Najstariji strelac na evropskim prvenstvima iz slobodnog udarca...isuse.gif

Weenie Pooh

... koji je gol postigao desnom nogom u prvoj polovini drugog poluvremena protiv tima koji nastupa u belim gaćicama.

Malvo

debil je danas potpuno nesnosan. da bar ume da umukne dok nije bas neophodno da nesto kaze

Weenie Pooh

"Večeras od 20:38 kreće prenos utakmice Španija-Irska..." :blink:

Have_Fun

Perica Ognjenoviiiiic!!!Zvezdina vrteska! :Hail:

Frank Pembleton

Strajnic ima uvod po uzoru na acastop

pantelia
da li oni uopste gledaju i prate fudbal van priprema meceva koje prenose?!mijaljevic prica kako je tiago mota na meti sitija i da nude 50 miliona milanu za njega :frust:
Majmun. Kakav majmun. Ja sam se do sada nadao da sam pogresno cuo. Nemam reci da opisem koliko ga mrzim.

• Create New...