Jump to content
Boza_zvani_Pub

EURO na RTS-u

Recommended Posts

DR. KUMALO

ih, pa to sa arbeolom uopšte nije novijeg datuma. zvao ga je tako straja i u ranijim prilikama. baš kao što je u nemačkoj 2006. briljirao roberto alaja. kamonarezija i điraldina sam skoro pa zaboravio, to može da se omakne svakom.

Edited by DR. KUMALO

189-

ja sam samira nasria dugo zvao samri :isuse:

MocaVukotic

straja je izdanak zvonkove škole, šapuzia, foneska itd.

Weenie Pooh
ja sam samira nasria dugo zvao samri :isuse:
Najzad, @acastop se autovao! A i sumnjao sam da si ti, simpatije prema Čelsiju su indikativne.

Weenie Pooh

Mihail Platini :isuse: Ovo je bolje i od Vinsenta del Bosketa.

MocaVukotic

dobro to je bio lapsus, ispravio se odmah.nekad ste gori i od njih sa tim sitničarenjem...

James Marshall

A Džogaev? Bijaše to valjda u Jutarnjem, ali i to spada u "RTS covers Euro"

Weenie Pooh

Lapsus, OK, ali indikativan. Voli čovek da kreativno interpretira imena, pa ne može da odoli :DIstini za volju i nije bio previše iritantan večeras, možda zato što sam morao nekoliko puta da utišam TV pa sam propustio bisere.

čekmeže

Straja ima taj poremećaj koji bi se mogao nazvati Strajin sindrom, nemogućnost izgovaranja imena na isti način u kontinuitetu.Uzroci su razni-sinoć je naleteo na klasičnu nagaznu minu, svi, pa i Straja, znamo za Rozenborg i onda se pojavi neki Rozenberg...Na drugom slučaju se vidi kako mu funkcioniše sinapsa-ako izgovori Konopljanka, posle njega sledi Nazarenka. Ako je Ševčenko, onda sledi Nazarenko. A ima i ona teniserka Azarenka...

Kayser

Rozenborg!..Rozenbooorg !! .... i dalje ... ... Ibrahimovic :o

DR. KUMALO
Straja ima taj poremećaj koji bi se mogao nazvati Strajin sindrom, nemogućnost izgovaranja imena na isti način u kontinuitetu.Uzroci su razni-sinoć je naleteo na klasičnu nagaznu minu, svi, pa i Straja, znamo za Rozenborg i onda se pojavi neki Rozenberg...Na drugom slučaju se vidi kako mu funkcioniše sinapsa-ako izgovori Konopljanka, posle njega sledi Nazarenka. Ako je Ševčenko, onda sledi Nazarenko. A ima i ona teniserka Azarenka...
malo trolujem,ali podseti me ovaj tvoj post na nenada stefanovića sa pinka i njegovog frlanja sa samoglasnicima. čovek i nije bio tolika neznalica poput strajnića, ali su me "abijeti", "šavčenko", "nandrolin" dovodili do ludila.

Moća

Almaida takodje.

nbg4ever

I Marsio Salas. Samo sam ja stekao utisak da je kod njega u pitanju bila zelja da zvuci cool i obavesteno, kao "vi ste seljaci, ovako se pravilno izgovara"

Timmi
gvardiola arbeola

James Marshall
malo trolujem,ali podseti me ovaj tvoj post na nenada stefanovića sa pinka i njegovog frlanja sa samoglasnicima. čovek i nije bio tolika neznalica poput strajnića, ali su me "abijeti", "šavčenko", "nandrolin" dovodili do ludila.
Imao je on neki svoj trip o tim vokalima i tome kako bi neka imena mogla da zvuče melodičnije, tipa "Kamonarezi"

• Create New...