Jump to content

EURO na RTS-u

Boza_zvani_Pub

Recommended Posts

Naucio sam od Ace da je Spanija poslednji put ispustila 2-0 protiv Juzne Koreje 2002. godine.Opet lupeta, Korejanci su stigli 2-0 u SAD, 1994.

Edited by Yoda
  • Replies 226
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Weenie Pooh

38

• James Marshall

15

• DR. KUMALO

8

• Bakemono

8

Naucio sam od Ace da je Spanija poslednji put ispustila 2-0 protiv Juzne Koreje 2002. godine.Opet lupeta, Korejanci su stigli 2-0 u SAD, 1994.
Tačno, a Živa komentarisao iz studija snimak, kao da ne zna rezultat... Od te utakmice potiče sintagma da je "2:0 najopasniji rezultat"... :)
Weenie Pooh

Ma potpuno je nekontrolisan večeras, poneo ga onaj inspirativni uvod...- Ne igra Puyol, prvi kapiten Španije :blink:- Deluje da nije bilo namere, ruka u prirodnom položaju :lol: (prirodan položaj = šaka u visini glave)- Ulazi Thiago Motta da bi odbranio Pirla od napada Španaca :isuse:

Ivo Petović

Jbt, ja sam celo prvenstvo odgledao na HRT-u. Radijus vektore, hvala do neba. Tijaniću, RTŠ-e i Srbijo - skapaj!

Weenie Pooh

A sada Straja preuzima dirigentsku palicu: Gospodine Rajevac, zaslužena pobeda Španije, ubedljiva, stvarno su najbolji, možda je samo ona povreda Mote malo pokvarila utisak, ali ipak. Hoćete možda i vi nešto da kažete?

Nije jos izmisljeno dovoljno pogrdnih izraza da se jos malo napljuje ono dno na RTS-u. Pa tek gosti, majko bozja :lol: Nisam gledao zadnjih par tekmi na RTS (bogu hvala) a sad vidim da su i Samovojsku uspeli da iskopiraju od HRT-a u vidu bradatog "sveznajuceg" novinara :isuse: Karadzic bogme uspeva da bude egal sa Strajom u pogledu nezanimljivosti, neinteligencije, neprijatnosti, itd... Aj vise nek dovedu radikali neki svoj kadar na RTS, stagod samo da ne gledam ovu ekipu vise.

Edited by ducca
James Marshall
Nije jos izmisljeno dovoljno pogrdnih izraza da se jos malo napljuje ono dno na RTS-u. Pa tek gosti, majko bozja :lol: Nisam gledao zadnjih par tekmi na RTS (bogu hvala) a sad vidim da su i Samovojsku uspeli da iskopiraju od HRT-a u vidu bradatog "sveznajuceg" novinara :isuse: Karadzic bogme uspeva da bude egal sa Strajom u pogledu nezanimljivosti, neinteligencije, neprijatnosti, itd... Aj vise nek dovedu radikali neki svoj kadar na RTS, stagod samo da ne gledam ovu ekipu vise.
Iako je meni on od svih kotačića u HRT-ovom programu bio najdosadniji, naši su uspjeli da iskopiraju to. Kao da već nemamo naše statističare i "trivia" mastere.Meni su Barić sa svojom frizurom i izgledom a la pukovnik von Strom i smoreni brkajlo nihilista Katalinić bili hit ovog prvenstva (barem što se praćenja tiče), odlična kombinacija, Beusan uvijek šaljivdžija (iako se sa nekim njegovim stavovima ne bih složio), Vlaović i Skorija pismeni, elokventni, spreme se za svaku emisiju, dok je kod nas kasting očigledno vršen u kafani "Taš", pa ko se zatekne da ima neke veze sa fudbalom.Karadžić, rijetko neharizmatičan lik. Pravi par za Straju.

Slazem se za Samovojsku, ni meni nije bio uopste zanimljiv, naprotiv. Konfuzan je do jaja, a informacije koje "prosipa" zna uglavnom svaki i povremeni posetilac pdf-a sport na ppp. Jos nesto nastupa sa visine. Ali fascinantno mi je da su i to morali da kopiraju jadnici. Sto se bar ne zajebase za Milu Horvat picketine... :wub:

Roger Sanchez

Kad već pričate o HRTu, meni je Štimac bio najveće iznenađenje, ako propane kao izbornik i mafijaš, evo mu rezervne karijere.

Stimac je uvijek bio odlican strucni sagovornik. Pod uvijek mislim na nastupe u LS i utakmicama kvalifikacija.Samovojska je vaistinu bio antipatican, cak i iritantan cesto.

James Marshall
Kad već pričate o HRTu, meni je Štimac bio najveće iznenađenje, ako propane kao izbornik i mafijaš, evo mu rezervne karijere.
Ja trenutno, od svih njegovih business venture-a, jedino za ovaj mogu reći da je uspješan. Sve ostalo, čega se dohvatio, je bila pušiona (rušenje Maminja, trener/menađer itd, sve propali pokušaji). Ali odličan sukomentator, rijetko odmjeren, kao i Drago što mu je uz bok, sem u momentima kad Hrvatska postiže zgoditak, kad Drago promijeni pitch a Igor počne od Šildenfelda da pravi Bekenbauera.
Slazem se za Samovojsku, ni meni nije bio uopste zanimljiv, naprotiv. Konfuzan je do jaja, a informacije koje "prosipa" zna uglavnom svaki i povremeni posetilac pdf-a sport na ppp. Jos nesto nastupa sa visine. Ali fascinantno mi je da su i to morali da kopiraju jadnici. Sto se bar ne zajebase za Milu Horvat picketine... :wub:
+1 na sve, a na boldovano pogotovoIma tu neku aroganciju koju pokušava sakriti, kao on je fin, ali mu ne uspijeva u potpunosti. <_< Edited by NekoIzMase
A sada Straja preuzima dirigentsku palicu: Gospodine Rajevac, zaslužena pobeda Španije, ubedljiva, stvarno su najbolji, možda je samo ona povreda Mote malo pokvarila utisak, ali ipak. Hoćete možda i vi nešto da kažete?
na RTS Straja gost kod neke trojice** - parafraza najtačnijeg opisa Ivon Jafali ever.
  • Create New...