Jump to content

EURO na RTS-u

Boza_zvani_Pub

Recommended Posts

O, da. Ipak, biser večeri mu je bio mladi talenat Di Natale, godište '77 :isuse:
ko je to rekao?skontao.. Edited by 189-
  • Replies 226
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Weenie Pooh

38

• James Marshall

15

• DR. KUMALO

8

• Bakemono

8

Psihodelija

nije rekao mladi talenat, nego talentovani di natale. daleko od toga da branim ovog degena zalutalog u profesiju, ali slozio bih se da covek moze biti talentovan za to sto radi i u 35. godini zivota.

Pa možda ne nudi dukat nego ga traži? Ko plaća pretplatu, dobije direktan prenos fudbalerskih misli. Ko ne, jebiga.
:lolol:
Weenie Pooh
nije rekao mladi talenat, nego talentovani di natale. daleko od toga da branim ovog degena zalutalog u profesiju, ali slozio bih se da covek moze biti talentovan za to sto radi i u 35. godini zivota.
Ja nikad nisam čuo da se za iskusnog fudbalera kaže da je "izuzetan talenat", mislim da se baš tako izrazio.
gervasius twinkleminkleson

Pa dobro, kod nas se to 'talentovan igrac' koristi za mlade igrace. Ali talenat je, ono, smisao za fudbal, stoznaja, ne mora biti samo vezano za mladez. Tako da mi ne smeta to previse.

Frank Pembleton

Jbte kod mene je tek na ovom prvenstu eskalirala mrznja prema @acastop-u kao komentatoru...Da li sam tek sad poceo da primecujem, ali on bi jedino mogao kao komentator na radiju da se provuce , ali samo zbog toga sto ne vidimo sta se desava na terenu...

Aca: 1968. Italijani su prosli Nemce posle bacanja novcica...Da li ovom kretenu neko moze da objasni da su tada Italijani novcicem izbacili SSSR u polufinalu, a da Nemci nisu ni usli u final 4 (ni u final 8) jer smo ih mi prethodno izbacili.

Ja nikad nisam čuo da se za iskusnog fudbalera kaže da je "izuzetan talenat", mislim da se baš tako izrazio.
Sta fali, npr Pirlo? Talenat kao takav. Sa godinama dolazi do izrazaja, kada ponestaje snage, ostaje samo znanjeMada je mamlaz verovatno mislio nesto deseto, ako je mislio
Ryan Franco
Jbte kod mene je tek na ovom prvenstu eskalirala mrznja prema @acastop-u kao komentatoru...Da li sam tek sad poceo da primecujem, ali on bi jedino mogao kao komentator na radiju da se provuce , ali samo zbog toga sto ne vidimo sta se desava na terenu...
nikako. onda bi više došlo do izražaja kad kaže "kontra za italijAne". ono kao u dečjim crtaćima kad se pojavi lik koji kao priča strani jezik. jezivo je kad to radi konj od četiri banke koji pride tako ozbiljno shvata svoj posao. gistro. Edited by McCabe
Weenie Pooh

Taj njegov italiAAAnski izgovor imena (Dinataaaale) i svega ostalog u vezi sa ITA je za posebnu temu. Kao što je uveo zaustavno vreme u rečnik, sad radi na uvođenju slova Dz. Od Baldzaretija do Bardzaljija.

Edited by Weenie Pooh
James Marshall
Taj njegov italiAAAnski izgovor imena (Dinataaaale) i svega ostalog u vezi sa ITA je za posebnu temu. Kao što je uveo zaustavno vreme u rečnik, sad radi na uvođenju slova Dz. Od Baldzaretija do Bardzaljija.
Možda je to neki omaž Italijanima kao naciji koja je dala operu, Vivaldija, Pučinija, Palestrinu itd, pa je onako melodičan kad izgovara sve u vezi Italije. Još da ubaci marševe i grmljavinu tenkova kad priča o Švabama i da uvede ono me(h)ko špansko S i Z kad bude izgovarao Hesus Navas Gonzales i da budemo sigurni da imamo najisprimanijeg komentatora svih vremena. Samo me čudi da još nije počeo da izgovara sva tri-četiri imena svih španskih igrača, tipa Andrés Iniesta Luján, Raúl Albiol Tortajada ili David Josué Jiménez Silva.
Još uvek ima da uči osnove od kolega sa HRTa - kako se izgovara naziv države i nacije. Edited by Hartmann
  • Create New...