Jump to content

EURO na RTS-u

Boza_zvani_Pub

Recommended Posts

• Replies 226
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Weenie Pooh

38

• James Marshall

15

• DR. KUMALO

8

• Bakemono

8

Weenie Pooh

Budalesina, pati zbog neostvarene karijere modnog kreatora.Na drugom programu i Mijaljević se trudi da ne zaostane previše, opet gusla kako je prekid najjača strana irske reprezentacije, i kako je izrazito netipično da primaju ovakve golove :isuse: Naravno, jedini argument u prilog te teze je tzv. ostrvski fudbal. isto tako su trubili i za Šveđane - kršni Skandinavci, mora da dominiraju u skoku - dok im neko nije javio da primaju većinu golova glavom posle prekida.

"Šta li sada misli Del Boske i šta li mu se vrzma po glavi u ovim trenucima...oh™, evo i odgovora na to pitanje, ulazi Hezus Navas"

Pokojni Ruxin

Meni najjača wtf informacija meča ono u fazonu - ''kako li se posle ovog promašaja oseća Rakitićeva devojka, koja je inače Španjolka''Počinjem ozbiljno da mislim da će mi Aca nedostajati kad okači mikrofon o klin. :( (btw rešio sam da ako ikada dodje do nove promene forumskih nikova želim u sledećoj reinkarnaciji da budem - Kolega Strajnić! Eh gde mi je tad bila ova pamet...)

Edited by bob loblaw

Mijaljevic briljira od starta. Shilton je prvo igrao do pocetka '80 ih, a onda se ispravio da je branio i u vecem delu osme decenije.On covek bio aktivan do 45. godine :isuse:To sto mesa Welbecka sa Lescottom i to prilikom pozicionog napada i nije strasno

Edited by Giggsy
Frank Pembleton

Kovinjalo briljira "kada sam ja trčao za tom loptom".sent from klozetska solja by BVK

Weenie Pooh
Mijaljevic briljira od starta. Shilton je prvo igrao do pocetka '80 ih, a onda se ispravio da je branio i u vecem delu osme decenije.On covek bio aktivan do 45. godine :isuse:To sto mesa Welbecka sa Lescottom i to prilikom pozicionog napada i nije strasno
Pritom smo čak dva puta čuli kako je Rooney briljirao na svom debitantskom EŠ u Portugalu. A da je popasao crveni u odlučujućoj utakmici i direktno doprineo eliminaciji svog tima, to nije bitno :D
Weenie Pooh

"Oba trenera su pored aut linije, a tu je negde i Arbeloa koji je izveo aut."Kakva su to zapažanja :Hail:

• Create New...