Jump to content

Za koga navijate?

Timmi

150 members have voted

1. 1. Ko osvaja?

2. 2. Za koga navijate?

3. 3. Protiv koga navijate?

Recommended Posts

• Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Прслин

9

• MayDay

7

• Filipenko

6

• Yoda

6

Weenie Pooh

Pa kad su abitni, hoćeš da bacimo glas?! angry.gif Zato ljudi organizovano glasaju protiv Španije, samo da ne dođe Torres.Nego, koji su ovi komedijaši što glasaju protiv Irske, Danske, i ostale sitnurije? Imaju li neki razlog ili ono kao, sporta radi?

Pokojni Ruxin

Meni su Ruje, kao i Hrvati, simpa tim, jebe mi se za politiku. :) Navijam za Ozila i družinu, pa onda idu Francuzi kao i kod ostatka žena. Ne bih imao ništa protiv ni da uzme Holadnija, ali ne mogu reći da baš nešto navijam za takav ishod.Protiv Španaca, Portugala i Italijana uvek, kao uostalom i svaki pristojan čovek! angry.gifPrema Englezima sam indiferentan, veoma cenim zabavu koju nam svojim raspadom pruže na svakom velikom takmičenju, ali nisu mi nešto simpatični nikad bili.

Edited by bob loblaw

Smrdi mi da Italija osvaja, pogotovo što su "veći" favoriti od njih i Nemci i Španci i Holanđani itd... Navijaću za Nemce i donekle Engleze, mada mi je u interesu da Engleska što pre ispadne, da mi se ne povredi Kapiten :lol: Naravno simpatišu se uvek Poljaci, Česi, Ukrajinci, tj bilo koji underdog, osim, možda, Grčke.Naravno navija se protiv Portugalaca, Francuza i Italijana.

navijam za portugal zbog ronaldaza italiju zbog balotelijaza hrvacku zbog zatoprotiv nemaca, spanaca, holandjana, francuza...osvaja italija -_-

Dr Arslanagić

Navijam za Hrvate i Irce, simpatišem još Dance, Švabe i Engleze.Mrzim Portugal iz dubine duše. I mnoge još pride.

jolanda.kirschner

Zar nije malo glupo sto ne postoji nijedna opcija da neko nema nista protiv nijedne reprezentacije (kao sto je stavljeno za navijanje za neku reprezentaciju)?

• Create New...