Jump to content

Za koga navijate?

Timmi

150 members have voted

1. 1. Ko osvaja?

2. 2. Za koga navijate?

3. 3. Protiv koga navijate?

Recommended Posts

Frau Gabrijela

evo, ja sam žena koja navija za francusku zbog '98. za hrvate navijam zbog bilića. nekad je bio kul tip. biggrin.gifčekam da počne, pa da mi se svidi još neki autsajder. unapred su mi simpa i irci i skandinavci.uvek sam protiv španaca i italijana u ekipnim sportovima. odnos prema englezima i nemcima zavisi od toga da li su sa druge strane španci i italijani ili ko drugi.dozvoljavam sebi preusmeravanje afiniteta u skladu sa tim kako se situacija bude odvijala.

• Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Прслин

9

• MayDay

7

• Filipenko

6

• Yoda

6

Dve osobe zenskog pola su se ovde javile i obe navijaju ua Francusku. Za sada 100%. Samo primecujem <_<
Rekoh, od favorita (Nemacka, Spanija, Holandija, Portugal, Engleska, Francuska) bi mi bilo najmanje zao da osvoji Francuska. Daleko od toga da navijam za njih. Ako Italiju stavim u favorite, mada mislim da su im slabe sanse ovog puta, onda biram njih pre Francuza.
Weenie Pooh

Za Špance u inat hejterima. Za Dance jer su mi simpatični.Za Čehe jer imaju igrača po imenu Teodor Gebre Selasije.Za Engleze zato što im se scouse kontingent dovoljno mučio ove sezone.Protiv Nemaca jer nisu uspeli da pobede Chelsea <_<Protiv Francuza u inat ženama -_-Osvajaju Holandezi, prema njima sam ambivalentan.

dig_chohano

Vazda protiv Francuza, Španaca i Portugala. Ne navijam za bilo koga, al bi mi najmanje bilo žao da uzme Švabo il Talijan.

dozvoljavam sebi preusmeravanje afiniteta u skladu sa tim kako se situacija bude odvijala.
+1. Osim za Grke i Svedjane, osecanja za sve ostale ce da mi zavise od situacije.
Кристофер Лумумбо
Vazda protiv Francuza, Španaca i Portugala. Ne navijam za bilo koga, al bi mi najmanje bilo žao da uzme Švabo il Talijan.
sve suprtono od ovog soderasa. uglavnom navijam za holandiju ali mi sada nisu simpaticni.
evo, ja sam žena koja navija za francusku zbog '98. biggrin.gif
sve isto. za fra cu uvek navijati zbog 98, osim kad ne igra sa srbima.
dig_chohano
sve suprtono od ovog soderasa. uglavnom navijam za holandiju ali mi sada nisu simpaticni.
Duvaj ga, seljo. I meni su Holanđani sada baš antipatični, ali su mi i prvi pik za titulu.
Прслин
sve isto. za fra cu uvek navijati zbog 98, osim kad ne igra sa srbima.
Ваљда осим када игра са Србима. :unsure:
+1, al nisu ni Nemcima. Stoga svim srcem za Nizozemce.
panta rhei

navijam za engleze i holandjane.navijam protiv spanije, portugala, italije i nemaca (ovog puta, po neki put su mi gotivni).za francuze sam po malo, ostalo neutralno.

Töölönlahti

Dobiće Švabo il' Rujo, a Englezi će na mišiće i ludilo izbaciti nekoga baš za'ebanog tokom turnira.Kristina i Barwuah će plakati, a Grci popiti makar jednu petardu. Tako malo treba čoveku da bude srećan...

• Create New...