Jump to content

Za koga navijate?

Timmi

150 members have voted

1. 1. Ko osvaja?

2. 2. Za koga navijate?

3. 3. Protiv koga navijate?

Recommended Posts

Прслин
Prasline, neodoljivo me podsecas na Bajru Zupica koji ukliza sa dve noge na igraca, pa kad ovaj pomeri loptu pokupi kofu vode na atletskoj stazi. Slabo si ti ovde sta razumeo. Sledi svoj osecaj i nastavi da navijas za Poljake, jer je covek na svu srecu ziv.
:wub: Какав диван крај непотребно жучне расправе. Је л' може закључак да је изгледа било неразумевања са свих страна, па куцање (виртуелним) пивом и назад на фудбал?
  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Прслин

9

• MayDay

7

• Filipenko

6

• Yoda

6

Meh...ali su i Rusi ispušili, stvarno su ultra-jadni. U suštini, nakon prvog kola su prestali da igraju, valjda "lako ćemo" i taj fazon. Neverovatno mi je, ipak, da su iz ove grupe dalje prošle Grčka i Češka, koje su nakon prvog kola delovale kao totalno zalutale na prvenstvo, i jedni i drugi.

Nije im prvi put da se ne znaju nositi sa ulogom favorita. Ne znam koliko je to 'lako ćemo' a koliko zapravo problem u glavi i strah imaju kad već dobijenu tekmu moraju dobiti. Ono kad su ih Hrvati pobedom na Vembliju spasili i odveli na EP, oni su u tom ciklusu izgubili mislim od Izraela nakon što su pobedili Englesku. Zenit je takođe ispadao od Oksera, Benfike...kad su bili favoriti i kad im je celokupna javnost upisivala već tri boda i prolaz.Karakterno su još uvek patuljci

Edited by dillinger
...Karakterno su još uvek patuljci
da, nije ni Dick neka gromada a Aršavin je gori kapiten od Stankovića ala "zbunjen do bola". Ponadao sam se da ona serija od 16 kol'ko'l neizgubljenih mečeva može nešto značiti ali verovatno su to bile uglavnom prijateljske a možda i većina nerešene...šteta, rusija ima šta pokazati ali nemaju muda, hteo sam umesto muda da stavim ovog :fashisto: da im je jedan kapiten ala Švajnstajger pa da vidiš
  • Create New...