Jump to content
Timmi

Za koga navijate?

150 members have voted

1. 1. Ko osvaja?

2. 2. Za koga navijate?

3. 3. Protiv koga navijate?

Recommended Posts

Timmi

jedan kvalitetan pooollllltradicionalno za francuze, protiv njemaca, italijana, engleza. vjerovatno cu navijati za neke autsajdere tipa irske, a protiv grcke, ukrajine i poljske i to shvatam kao pitanje dobrog fudbalskog ukusa. prema skandinavcima sa indeferentan, a hrvati su posebna kategorija, u zavisnosti od trenutka i prvenstva nekad navijam za, a nekad protiv njih. :lol: osvajaju francuzi, naravno.

Edited by Timmi

bergasa19

Nemam neku unapred zadanu simpatiju. Momentalno mi se najvise svidja kako igra fudbal Nemacka.

shimpr

osvaja spanija, navijacu za ukrajinu zbog sevcenka, tradicionalno navijanje protiv engleza, gadni su kao i uvek

Hobbit slayer

Navijam za Holandiju/The Three Lions, a pimplerima sa Pirineja bih pozheleo put kuci posle tri mecha...

Прслин

Навијам за Грчку, Русију, Чејене, Пољаке, Ирце и смрдљиве Енглезе, а "мрзим" Њемце, Французе и Португалце. Освајају досадни Шпанци.

Ryan Franco

Grčka, Češka, Irska i eventualno Ukrajina i Poljska. Mada teško. Mrzim sve ostale.

gervasius twinkleminkleson

Navijam za Italijane, pomalo i za Njemce, po prvi put. Mislio sam da cu navijati kontra Engleza, ali sad su mi simpaticni sa Royem i posle ovoliko povreda. Ovako, mozda malo navijam protiv Francuske, ali u sustini nema nikoga ko me bash nervira unaprijed, vjerujem da ce se tokom prvenstva pojaviti. Volio bi i da Grci, Poljaci, Ukrajinci ili Svedjani naprave nesto, po mogucnosti igrajuci bunker, cisto da se nerviraju svi puritansi :POsvaja Holandija. Ne znam zasto, ali imam takav osjecaj [sad garant ispadaju u grupi :D ]

hattori

grci, rvati + ostali autsajderi.mrzim favorite, narocito spanjce, njemce, portugalce, engleze, olandjane, francuze i sve ostale koji ne spadaju u gornju grupu.

pbg12345

Navijam za Hrvatsku (dok ne cujem njihovog komentatora, a ne bi trebalo da ga cujem)(nasi smo), Ukrajinu (ima nasih, a i podsecaju me u mnogo cemu na nas) i Cesku (nisam siguran zasto).Ne volim Portugal (lazni Ronaldo) i Italiju (smor). Osvaja Irska (simpaticni su) pobedom protiv Francuske.A najverovatnije necu gledati prvenstvo, al volim da glasam (na forumu)

MocaVukotic
Italy82.jpgsiiiiinadam se da španski lopovi da trsnu.

Kampokei

Za Englesku, jos odmalena. Nekako me onim gubitnickim mentalitetom i jos ponekim stvarima podsecaju na neku smekerskiju verziju Jugoslavije/Srbije. Simpatisem i Cehe, Zabare i Francuze.Protiv, jbg, Holandjana, Portugalaca i Nemaca.

MayDay

moco, ti talijani se vise mrcvare i fuljaju po terenu nego spanci, ali nekako mi dragi, dok ove druge bas mrzim kao repstaciju. imaju mi dusu ovi italijani nekako... :D

MocaVukotic

ček, saće lancia da dođe da nam objasni...