Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

Džinovski bluk al nije bluk no liči, čen ima pokile, čudovište neko iz J. Amerike. Nije ljut ko bluk. Videćemo kako će ispasti, bem li ga...Elephant_Garlic.jpg
i sto se zove elephant garlic a iz j.amerike je?zezas ovde posten svet.
Link to comment
nema prezimena na tasteru nego su nacrtane cetiri macke
:lolol:seckam ingredients za rusku i koka mi nešto čudna, mršava a mišićava, tamnije boje i tvrda pod nožem. uzmem da probam, ne mogu da se zaustavim kako je lepo. setim se i da je supa prelepog ukusa ispala. eh što ne trošimo stalno ovakve koke :mellow:sledeća navlakuša je bila grašak. otvorim konzervu i pojedem pola konzerve viljuškom zureći u jednu tačku.
Link to comment
ja mu sve verujem. ako jos ima ukus belog luka, nek donese dva, tri, da zasadimo, pa da se bogatimo.
neces posle moci da ga iscupas iz zemlje, vidi koliki je.a ja veceras samostalno pravim sargarepa tortu. i to ce biti druga jubilarna torta, koju sam ikad spravio. ta prva cokoladna, negde sam se bio zeznuo s merama, je bila toliko jaka da se onesvestis od jednog parceta. nekako mi sve bilo malo, pa jos cokolade, jos jaja, jos badema i lesnika...
Link to comment
e pa ne mogu sve da znam/citam kad i vi :Pvaso ako mi pukne flasa zvonim ti na interfon
Neće da pukne ne brini.Malo pazi na visinu da stane u relnu.Ja se nosim mišlju de natuknem na konzervu da više kulja pivo ;-) Послато са U8815 користећи Тапаток 2
Link to comment
neces posle moci da ga iscupas iz zemlje, vidi koliki je.a ja veceras samostalno pravim sargarepa tortu. i to ce biti druga jubilarna torta, koju sam ikad spravio. ta prva cokoladna, negde sam se bio zeznuo s merama, je bila toliko jaka da se onesvestis od jednog parceta. nekako mi sve bilo malo, pa jos cokolade, jos jaja, jos badema i lesnika...
ajde bogati, kad je josh jaja badema i leshnika neshto pokvarilo! :opravila mater pre nekoliko, shargarepe i oraja mlevenih, sa chokoladnom glazurom, josh je sanjam, koliko je to bila dobra torta (jelda da je bljak!) od shargarepe :wub:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...