Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

Umene defrost najbolje sljaka u klasicnoj rerni, nista ne greje, samo ventilator duva k'o blesav unutra...
Ja imam taj propeler u rerni ali ga nijednom nisam koristio čak ni kod čuvenog pečenja u kesi ;).Čemu to uopšte služi?
Link to comment
Ja imam taj propeler u rerni ali ga nijednom nisam koristio čak ni kod čuvenog pečenja u kesi ;).Čemu to uopšte služi?
e i ja se to baš pitala često al još nisam saznalaa isto se inače pitam i za pečenje u kesi
Link to comment

Kruži vazduk, jašta.Dosta brže ispari tekućina u onom što se krčka u rerni, možeš da staviš dva pleha nečega jedan ispod drugog i oba se skrčkaju istovremeno (samo moraš da na kraju podigneš svaki pod gril na desetak minuta da se zapeče ozgo /ako je to ideja/), testa (aka kiflice, pogačice, etc) brže narastu i budu ravnomernije pečena...

Link to comment
jel postoji nesto kao celo pile u rernu sa sve flasom piva u zadnjici (koje onda isparava direkt u meso mekano mirisno..)?
pa ne bas, flasa prolazi kroz pile "Na Drini cuprija" stajl i pivo polako vri i prska odozgo
Link to comment
jel postoji nesto kao celo pile u rernu sa sve flasom piva u zadnjici (koje onda isparava direkt u meso mekano mirisno..)?
Hvala lepo..! gGd7oJ2.jpeg Послато са U8815 користећи Тапаток 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...