Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

nije, to je žuta pljostana to se valja po pijacama kad joj je vreme, i pavlaka je prava pavlaka, kisela
valjda je zovu "puterka"?@nemciko nadje sortu rheingold, ta je zakon apsolutni za kuvanje:17731.jpg
Link to comment
bog'me nije, mi to ukuci nikad nismo spravljali ili konzumirali :unsure:Posto pokusavam da se nateram da zavolim boraniju (omrzla je kao dete zbog koncica) pretpostavljam da se misli na onu zutu boraniju sto obitava po friziderima u prodavnicama? i pavlaka je slatka pavlaka?Imam neki zanimljiv a jednostavan recept za boraniju sa suvim sljivama ali nikako da isprobam
Yep.Nisam je video sigurno 15-tak godina. A zadnji put kušao... Ooo jbt... :(
Link to comment

previse sam prokelja skuvao i smucio mi se, pa sam sad u ocajnickom pokusaju da izbegnem bacanje u djubre umutio jaje sa sirom tj nekoliko vrsta sireva, stavio sve skupa u plitak sud, poredjao sajbne mocarele odozgo pa u rernu. ko ziv ko mrtav, javlja mi se da cu da ljustim sir sa zelenog i da ga jedem solo.

Link to comment
ispravio, na tragu ovog bubinog :)
Bojim se da je ipak bilo mnogo. :)
Danas je medjunarodni dan penkejkaПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
Ja sam čudnim nitima povezan s kulinarstvom. ^_^
Link to comment
ju, a meni prokelj skroz bzvzno, palačinki baš nikako ne može biti mnogo
Eh... Davno, dok sam bio mlad, da nepatkometrišem koliko je bilo, tako sam se prejeo da sam celu noć jaukao i fućkao... Mislio sam da ću umretu od žeđi, a nije bilo mesta za vodu. :(
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...