Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

Pocetnicka sreca verovatno, supa je ispala bogovska, meso se raskuvalo i topi se ustima. Da ne bude sve idealno, stavio sam previse rezanaca, pa sam morao da odvadim na brzaka i paradajz sos nisam stavio secera, pa je bio malo kiseo. Sve u svemu, pequeño Karapandza.

  • +1 6
Link to comment

Iseci na ploške oko 1cm pa baci na suv tiganj na srednje jaku vatru dok ne puste vodu. Kad ta voda ispari dodaj malo ulja i malo putera. Prži dok ne postanu zlataste i krckave korice. Posoli tek kad izvadiš na tanjir, može i malo bibera. 

@kud u maglu Simoviću inače, zavidim, nisam je video ima 5-6 godina sigurno. ako nije tajna, gde se da nabaviti u bgd-u?

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
On 22. 4. 2023. at 8:40, Sandradjer said:

Pomozite strucnjaci.

Ja sam kupila 1kg ovoga mislivsi da su spagete u pitanju. 

Sad me zanima u cemu je razlika. Hoce li mi ispasti kao spagete obicne?

IMG_20230422_084443.jpg

Rahmetli Voki Kostić approves this :piggy: Postoji pričica u njegovim knjigama kako cariniku otvara gepek, a unutra paketići De Cecca naslagani kao drva.

  • Wub 2
Link to comment
On 23. 4. 2023. at 14:03, Sandradjer said:

Kuvala sam juce, jeste da sam ih dvorila i ispobavala sve vreme da ne prekuvam. Ukusne su i lepe, bas peglane :D

 

Treba im ovih 10 minuta kako su i napisali, no brainer... :)

  • +1 1
Link to comment
20 hours ago, aram said:

Iseci na ploške oko 1cm pa baci na suv tiganj na srednje jaku vatru dok ne puste vodu. Kad ta voda ispari dodaj malo ulja i malo putera. Prži dok ne postanu zlataste i krckave korice. Posoli tek kad izvadiš na tanjir, može i malo bibera. 

@kud u maglu Simoviću inače, zavidim, nisam je video ima 5-6 godina sigurno. ako nije tajna, gde se da nabaviti u bgd-u?

isprobano

 

top⬆️

 

 

savet za buduće kupce, gledajte da je komad ogorman(bolje nego sitni)

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...