Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

15 hours ago, Valkyrie said:

Svaka poštena kuća ima ove Freshona XXL džakove graška :thumbsup:

mene tako neka neznost bila preplavila kad sam nedavno videla (i zgrabila) kesu graska od kilo. odma mi se seting za mere u kuvanju vratio na difolt.

jos da vidim kilo leba...

 

poz

  • Wub 1
Link to comment
36 minutes ago, le petit nicolas said:

mene tako neka neznost bila preplavila kad sam nedavno videla (i zgrabila) kesu graska od kilo. odma mi se seting za mere u kuvanju vratio na difolt.

jos da vidim kilo leba...

 

poz

Ova je 1,25! Dobro si rekla, čuj mera 450gr graška u kesi, ko još tako kuva!

To se sprema ručak za dva dana bar, ili 1 dan + zamrzivač šta ostane.

 

@x500 ti si van konkurencije sa svojim prehrambenim konekcijama. Red sveže morske ribe, red domaćeg graška :dry:

Mi što nemamo baštu imamo Lidl.

 

Spoiler

Kad su mi deca bila baš mala, dobijala sam mladi grašak, nepolivan. Razdvajala na količinu male bebeće porcije i tako zamrzavala. Sad su porasli pa dobijaju konfekciju, šta da im radim. Zato piletinu iskučivo organsku nabavljam i to je svemir u odnosu na ono iz Maksija

 

 

 

@namenski to sam i ja htela da napišem al me bio blam, da ne ispadnem neki štrokos ako su vama svima tako čiste :lolol:

Edited by Valkyrie
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Valkyrie said:

Ova je 1,25! Dobro si rekla, čuj mera 450gr graška u kesi, ko još tako kuva!

To se sprema ručak za dva dana bar, ili 1 dan + zamrzivač šta ostane.

 

odma se prepoznaje zena koju je domacicarenje prekalilo.

kuvam 2 (slovima: dva) rucka nedeljno, u dan za kuvanje. :happy:

to se jede naizmenicno, pa se, tamo u cetvrtak, na primer, izvadi iz zamrzivaca ostatak od neke ranije nedelje, da presecemo.

taman, da s posla skacem za sporet, ili tek teska perverzija: kuvanje ujutro pre posla pa dete koje ide popodne u skolu "d'ugasi u 10". :ph34r:

porcije za malisane :wub:

jos mi se vuku limenkice po kuhinjskom plakaru.

 

na temu:

a) lonac zelene boranije sa okrajcima prsuta, lukom, sargarepom i krompirom. corbasto jelo - melem za stomak.

b) cufte u paradajz sosu. sos kao svila ispao. za ovo treba kuvani krompir, ali sam dalekovido skuvala vecu serpu, ostao u vodi, kad se podgreje - ko nov.

 

poz

Edited by le petit nicolas
  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...