Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

9 minutes ago, kipo said:

Ajd zivo me zanima sta ces s njima (ja ih smekam duze vrijeme a ne znam sta bih do rostilja)

kakav bre roštilj, ne luduj, ovo se kuva dugo i lagano. ossobuco guglaj.
Ossobuco-alla-Milanese-2.jpg

  • +1 4
Link to comment
3 minutes ago, aram said:

kakav bre roštilj, ne luduj, ovo se kuva dugo i lagano. ossobuco guglaj.
Ossobuco-alla-Milanese-2.jpg


Interesantno da ga nema u vecini mesara, nadjem jednu u kojoj ima i osso buco i jos nekih zanimljivih katova sl zato pre neki dan nisu imali ribića - seku samo osso buco :lolol:

repovi su ok na isti način spremanja.

Link to comment
On 13.10.2022. at 20:58, kipo said:

Ajd zivo me zanima sta ces s njima (ja ih smekam duze vrijeme a ne znam sta bih do rostilja)

 

Pripremio osso buco, ima posle slika na now eating. Mozda se ne vidi previse dobro tamo, jer je meso stavljeno na krompir pire a onda zaliveno sosom. 

Ima da se nadje ovako iseceno povremeno u Metrou, a rece mi Rene da ima skoro uvek u samousluzi u Merkatoru.

 

Link to comment

Imam u frižideru tikvice, plavi patlidžan, paradajz i pečurke. Luk i tako to se podrazumeva. 

Molim za nezgražavanje, ali šta da spremim za ručak? Samo ime, guglaću sve ostalo.

 

Link to comment
21 minutes ago, Tihajeza said:

Imam u frižideru tikvice, plavi patlidžan, paradajz i pečurke. Luk i tako to se podrazumeva. 

Molim za nezgražavanje, ali šta da spremim za ručak? Samo ime, guglaću sve ostalo.

 

mozes sve na kockice pa izdinstas. i posle i jaje ubacis na kraju.

bez osude molim.

Link to comment

@Tihajeza pa ratatouille imaš sve što treba

edit: ja tako kad ne znam šta bih, ukucam u google sastojke koje imam pa idem na pretragu po slikama i gledam koja mi se sviđa
ovako: https://www.google.com/search?q=eggplant+zucchini+mushrooms+tomato+recipes&client=firefox-b-d&tbm=isch&ved=2ahUKEwiT_vz_guL6AhV7X_EDHdvLAyAQ_AUoAXoECAIQAw&dpr=0.9#imgrc=Qb07BHR4XyNQ4M

Edited by aram
Link to comment
30 minutes ago, munze said:

mozes sve na kockice pa izdinstas. i posle i jaje ubacis na kraju.

bez osude molim.

Hvala! Ja neću osuđivati svakako, ali za ukućane ne garantujem.

 

29 minutes ago, aram said:

@Tihajeza pa ratatouille imaš sve što treba

edit: ja tako kad ne znam šta bih, ukucam u google sastojke koje imam pa idem na pretragu po slikama i gledam koja mi se sviđa
ovako: https://www.google.com/search?q=eggplant+zucchini+mushrooms+tomato+recipes&client=firefox-b-d&tbm=isch&ved=2ahUKEwiT_vz_guL6AhV7X_EDHdvLAyAQ_AUoAXoECAIQAw&dpr=0.9#imgrc=Qb07BHR4XyNQ4M

 

Ratatuj znam. Ali izašlo mi 16000 recepata, a nešto pečurke nisam videla.

 

Na kraju će biti tako nešto. Sve na ploške, pa složeno u nauljeni pleh i zapek u rerni. +začini

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...