Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts



Skuse na persijski nacin
definishi persijski nachin.

nerado pravim skushu, rezultat mi je uvek nespektakularan u poredjenju sa hemijskim ratom koji izbije svaki put i provetrava se 3 dana :dry:

a volem.



sent from bubamoto

Link to comment
44 minutes ago, gospa buba said:


 

definishi persijski nachin.

nerado pravim skushu, rezultat mi je uvek nespektakularan u poredjenju sa hemijskim ratom koji izbije svaki put i provetrava se 3 dana :dry:

a volem.



sent from bubamoto
 

Ako nisi probala da je turis na rostilj - probaj, takva mi je omiljeta. Ovo na persijski sam davno dao recepat ovde, sustina je jednostavna: iseckas saku oraha, dosta persuna i nane i manju glavicu cluka, posolis, pobiberis, zauljis i time punis skuse. Prosto a divno ispadne, nana razbije tezinu koja skusa moze da prouzrokuje 

Link to comment

tj. evo preciznije:

 

Quote

Za 4 skuse treba 2 manje glavice c luka, 4 kasike persuna, 2 kasike suvog grozdja, 6 kasika seckanih oraha i 2 kasike seckane nane. Grozdje potopiti u toplu vodu na 10 min a potom se svi sastojci izmesaju, dodas soli i bibera i time puniti rubu. Peci na 225 C oko pola sata, prvo pod alu folijom a pred kraj bez folije.

 

Link to comment
[mention=1038]renne[/mention] i ostali, kako se zvala emisija na HRT o kulinarstvu ali sa posebnim akcentom na specijalitete sa otoka/mora? 
Ako nije odgovarajući topik izbriši/premesti. 
 
Hvala unapred.
veljko barbieri jelovnici izgubljenog vremena?

ja mislila umro dida a on uapshen zbog pucnjave :isuse:

sent from bubamoto

  • +1 1
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...