Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

@adam

dodaj kumina u to sledeci put..jako dobro ide...slicno sam nesto ,,izmislila,, jedan dan kada me mrzelo da izlazim u nabavku a u kuci imala luk,praziluk,ali kad nemam praziluk pravim i samo od luka, i karabatak/batak samo sto sam ja pravila u serpi u rerni i prvo zapekla meso da dobije boju,pa posle sat vremena otkrijem da se stvori korica na mesu... ali kumin u tome je odlicna kombinacija...pa mi obicno ostane tog luka i safta/supe od toga onda ubacim saku dve pirinca i desi se odlican pilav za sutradan

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, ivy said:

@adam

dodaj kumina u to sledeci put..jako dobro ide...

 

Od kada sam bio u Maroku, ne mogu kumin da vidim ne na slici već ni na postu u forumu. Da li ga Marokanci preterano meću :D ili meni jednostavno nije legao, ali baš mi je bio težak.

Link to comment

pa kumin je em jak em specifican....ali ja ga volim,misim gradi se tolerancija..kao na ljuto :D

ali da,verovatno si imao overdoz :D

 

 

 

inace u vezi kiselog kupusa ribanca..stvarno bi trebali da stavite svoj..jako je prosto i stavljanje i drzanje,on niste ne smrdi ne pravi sranja a moze i u teglu ili u neku kanticu od 2-3-5kg...mozda jos nije kasno,obicno na pijaci prodaju i vec nariban kupus..jedino posle stavljanja treba sud u kom je da stoji u nekom vecem sudu ili lavoru 10tak dana dok ne iscuri ta voda i posle je pasulj :D

Link to comment
8 hours ago, aram said:

daj presek da vidimo

pa ne mogu, samo je gladac :D

odnela ga bila na poklon, nesto mu opet fali. moj je problem sto ne znam da se drzim recepta, sarala sam brasna, uvek mislim da sam pametnija, a sa testom stvarno ne znam. bilo je ukusno, al se nije diglo koliko je moglo. ceracemo se jos. 

 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...