Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

nemam fotku, ali danas pravi ručak "kao kod bake": supa, svinjski vrat, krompir pire i spanać na puteru i mleku.
 

da me nije mrzelo da pravim kolač, doživljaj bi bio potpun u ovaj jesenji dan.

  • +1 3
Link to comment
22 minutes ago, decak Kejt said:

nemam fotku, ali danas pravi ručak "kao kod bake": supa, svinjski vrat, krompir pire i spanać na puteru i mleku.
 

da me nije mrzelo da pravim kolač, doživljaj bi bio potpun u ovaj jesenji dan.

 

 

lenja pita sa jbukama,bundevara ili ,,zuti,, kolac sa visnjama  posuto prah secerom :D

Link to comment

Не знам како, ал крилца из рерне увек боља од крилаца са роштиља. 

Својевремено сам куповао код Турака пилиће печене на оном рингишпилу што се и код нас ради. Имали су опасну фору кад пакују пиле да га прво обмотају танким лепињама, па тек онда фолијом. Док се стигне до куће лепиње упију масноћу па буду меке и сочне.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, dekki said:

Не знам како, ал крилца из рерне увек боља од крилаца са роштиља. 

Својевремено сам куповао код Турака пилиће печене на оном рингишпилу што се и код нас ради. Имали су опасну фору кад пакују пиле да га прво обмотају танким лепињама, па тек онда фолијом. Док се стигне до куће лепиње упију масноћу па буду меке и сочне.

 

Да, да... То стално раде лавашом и са осталим месима, пре свега са роштиља. Ух, сад би’ поново у Газиантеп... :sad:

Link to comment

ja opet nemam fotku, ovih dana zaboravljam na telefon od uzbudjenja izazvanog kuhinjom 😂

 

elem, napravila najjači kesten pire do sada, deo smo odmah stukli, a deo sam stavila u zamrzivač pa ću od njega napraviti truffles za NG. tad će sigurno biti fotkanja.

 

(da li se ovaj post kvalifikuje za oživljavanje "Ruska, sarma i Milion" teme...? 😂)

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...