Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

salsicce e polpete al limone
kobasičice u marinadi od mulja, soka od limuna i đumbira
100997165_10158402126379559_620025635519

ćuftice čekaju da kobasičičičice budu malo zapečene, pa da im se pridruže u rerni  1f642.png
i naravno, jagode za u rukolu

100997482_10158402322489559_860868763469

Edited by aram
Link to comment

A ja stavila bifteke u marinadi mesanih bibera (najvise zelenog), ruzmarina i mulja, za sutra.

A sada pravim Ferrero rocher tortu, po nekom mom receptu (mada su svi tu negde slicni).

 

Oba prvi put.

 

a3d7606c743cba9c9697354167e779e6.gif

 

Lepo ti to@aram e radis :D

 

 

Link to comment
2 hours ago, aram said:

i naravno, jagode za u rukolu

 

Опа, нисам знао за ову комбинацију... Како шљака? 

Link to comment
1 minute ago, rezwalker said:

 

Опа, нисам знао за ову комбинацију... Како шљака? 

fantastično, naročito sa nekim slatkastim prelivom. ja smućkam obično mulje i sos od nara, a ako nemam sos od nara, onda balsamico krem

Link to comment
Just now, aram said:

fantastično, naročito sa nekim slatkastim prelivom. ja smućkam obično mulje i sos od nara, a ako nemam sos od nara, onda balsamico krem

 

Имам турску меласу од нара. То би требало да буде то. Бацио мало поглед по нету. Делује ми да и ораси иду добро...

Link to comment
16 minutes ago, aram said:

fantastično, naročito sa nekim slatkastim prelivom. ja smućkam obično mulje i sos od nara, a ako nemam sos od nara, onda balsamico krem

:frust:

Link to comment
21 minutes ago, rezwalker said:

 

Имам турску меласу од нара. То би требало да буде то. Бацио мало поглед по нету. Делује ми да и ораси иду добро...

to, melasa.
_DSC4006.jpg

 

PS: ne obraćaj pažnju na rennea, folira se, otkad sam mu doneo aceto balsamico krem ne jede jagode bez njega :D

Link to comment
34 minutes ago, rezwalker said:

Делује ми да и ораси иду добро...

idu, tanko seckani, a idu i taaanki, providni listići grano padana sira. jedan od retkih slučajeva kad ovaj sir ide bolje od parmezana, po mom mišljenu.

Link to comment
5 minutes ago, aram said:

idu, tanko seckani, a idu i taaanki, providni listići grano padana sira. jedan od retkih slučajeva kad ovaj sir ide bolje od parmezana, po mom mišljenu.

 

Хвала на сарадњи - пробаћу ускоро. Баш ме изненадила комбинција. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...