Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

10 hours ago, nisam ja said:

 

Ja volim kad je mlađi. Ne volim kad je fazon rolovani trapist. Nego kad je onako beo i mekan a možeš da ga raslojavaš. Inače kad sam bio mlad i burek sam jeo sloj po sloj. :)

 

 

daa, novorodjence je najukusniji, s vremenom se slepljuje, ukusan je i dalje, al je najbolji prvih par dana.

 

parenica je slovacka inacica. i taj je odlican, al nisam ga nikad videla kod nas. steta, ovaj se lista i kad se osusi i ostari.  

 

 

Link to comment

skuvala su kinou, kvinoju ili kako vec, prvi put u zivotu. istrazivala sam s cim najbolje da je uparim, a sad kad sam je probala, ne jede mi se nista s njom, ovako gola je odlicna. 

ako ima neko ukusne kombinacije, bacite na ekran. 

Link to comment

da, nasla neku sto joj prosao rok, ko zna kad sam ja to kupila, skuvala 100 grama u 300 ml vode, i onda pojela kasikom bez icega. mozda je ipak trebalo malo da posolim :D

 

beta, vidim i ja da moze na rizu, i na salatu, al tu ima vise pravaca, azija, mediteran, pa potpravci. mislila sam da ce mi se razbistriti dok budem jela, jok, i dalje razmisljam sta bih stavila u nju. najvise recepata po netu je na salatu, s fetom. 

Link to comment

ja je često koristim kao osnovu za lunch box. dodam neki zeleniš salatu ili spanać, šargarepu na trake, može dimljen filet ribe, može rotkvice, može kriške pomorandže, može masline, može pršut, može paprika na trake... odvojeno ponesem dresing pa prelijem.

 

Link to comment

Pustio da se danasnje Bolonjeze stegnu. Sipao po kašicicu na smrznute pogacice kojima se davim poslednjih dana, dodao neki nepoznati zacin i jeftini parmezezan iz kesice, pokrio jeftinim cackavaljom i sad su u zagrejanoj rerni na 200stepeni. Trebaće im verovatno vise od uobicajenih desetak minuta.

 

Naješćemo se ili ja ili kanta

win-win

 

OAetW1f.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...