Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

mislim da ne ali ne znam ja ne berem komercijalno ali kako je sve neuredjeno sumnjam da bi te iko ista pitao...

ima par zasticenih vrsta ali ne znam koji je sistem provere da li se one beru ili je to samo na savesti beraca..a znajuci berace i kako savesti nemaju..

 

 

 

a ovo nije ubrano u NP,nisam cak ni reku presla..izasla iz kuce da prosetam psa i nabrala kilo smrcaka :laugh::laugh:

bukvalno sam slucajno nabasala na smrckoland u jednom delu sume :laugh:

Link to comment
15 minutes ago, nenad said:

 

:drool:

 

smrcak, kralj pecuraka. 

 

 

 

ja sve ne smem da kazem naglas,ubice me @aram ali meni su mozda malo draze lisicarke :D

predobar je smrcak,dakelo od toga ali mozda ipak...

 

ali ne bih se bunila na jos jednoj kili smrcaka,ma i pola kile bi bilo ok :D ali treba odmah da padne neka veca kisa sto nema izgleda...tako da ako jednom godisnje jedem smrcak me happy :D

Edited by ivy
Link to comment
7 hours ago, ivy said:

ja sve ne smem da kazem naglas,ubice me @aram ali meni su mozda malo draze lisicarke :D

Ubiću te ko zeca! :D 

 

Nc: ko svaki ozbiljan militantni ateista, biftek i pečeni krompir, plus gomilica salata raznih.

Link to comment

Jaga ode na razanj, ovo je za usputne zalogaje.

Skembici i crevca takodje, za corbu. Mada ja najvise volim jagnjecu corbu od glave i vrata.

 

drauex.jpg

Edited by halloween
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...