Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

Tu ide plod a plod nece skoro :)

 

Vidim da u Meksiku prave caj od njenog lisca

 

44934067.jpg

 

Mozda na kraju moja ispadne i kaffir ali prilicno sam siguran da je key

Edited by katamaran
Link to comment

Meni to Merino ne zvuci kao hrana, nego neke obloge za opekotine.

 

 

+1

 

ajde u guzicu obojica :lol: tako je i bilo, samo što su prvo nastali oblozi, a onda jelo zagorelo :D

 

Rasistkinjo  :happy:

 

gde sve ovo ima da se nabavi, a da je u Srbiji?

 

Uzgred, super zvuči recepat. 

ahaha, kanda smo čitali isti članak na slejtu. btw, kad bi ljudi prestali da koriste sve reči i izraze kojima su ameri pripisali rasističku konotaciju, prestali bi da se sporazumevaju verbalno. 

 

ne nabavljam u srbiji, nažalost. micim, možda i ima, al ja sam odustala od traganja. neke žene kad idu u inostranstvo kupuju parfeme, svilu, kadifu i cipele, ja vugljam začine i sastojke. ovo je london, bejbe, london. 

Edited by MaryPoppins
Link to comment

Imam na raspolaganju 500 grama lisičarki i nepoznatu kuhinju, verovatno loše opremljenu. Mislio sam da ih dinstam s clukom i šargarepicom i poslužim uz klot pirinač.

Neki savet glede začina i/ili eventualnih dodataka?

Nikad još nisam spremao lisičarke

Link to comment

mozes da radis sve isto ko sa sampinjonima samo ce lepse da ispadne (jab izbego sangarepu),

 so, biber, mozda pred kraj malo da zabelis sa pavlakom za kuvanje, al nije obavezno, i mnogo persuna na kraju

Link to comment

ja tu ne bih sargarepu, povuci ce na slatko, a mozes mirno i cluk da izbacis. lisicarke su dovoljne same sebi :)

 

na vruc tiganj, cesto pretresi, onako kao da hoces da okreces palacinke i to ti je to. nije lose malo mulja i malo putera pomesati, par blago nagnjecenih cenova bluka, na kraju svez biber i svez persun

 

edit: sjajno idu uz taljatele, ako slucajno imas. ako ne, i pirinac je dobar izbor.

Edited by aram
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...