Jump to content
IGNORED

Ljubiša Rajić (1947-2012)


Buck Naked

Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Buck Naked

    7

  • kim_philby

    5

  • Quince

    4

  • Frau Gabrijela

    3

Jedan od onih ljudi koji te oplemene samo sto postoje u tvojoj "blizini" .Da mozes da kazes ako nista drugo "obojica smo ljudi" i da se ogrebes o tu velicinu....

Link to comment
edit: u stvari, verovatno je istina da mi je žao mene jer je otišao čovek sa jasno artikulisanim stavom, koji se borio protiv dominantnog mišljenja ovde, što bi rekli u utisku nedelje od juče, "pravi intelektualac".
Meni jedan od najvećih autoriteta u nas.RIP
Otquotovah... To je otprilike to što osećam. Jednostavan i jasan čovek koga sam sa uživanjem slušao...
Link to comment

Meni je zao zbog coveka sto se dugo mucio, ali valjda je tako kod kancera, nazalost. RIP

Svako ko danas ne umre od raka je dobro prosao. Moze li se jos od necega danas umreti uopste?
Moze, nasilje, samoubistva, saobracajne nesrece.
Link to comment

sve i da nikad nisam čula (najispravniji mogući) rezon pokojnog profesora rajića, lično poznajem devojku kojoj je bio od neprocenjive pomoći glede nastavljanja studija norveškog jezika. ona je bila u fazonu da bi trebalo spomenik da mu digne, mislim da se danas setila tih svojih reči. :( ***

Edited by teacher
Link to comment

zbogom ljubisi rajicu, pametnom i pronicljivom coveku koja sam volela da citam, slusam, pa i gledam***

Edited by teacher
Link to comment

Večeras moja drugarica zamalo da se rasplače (što bi bilo prvi put da ja vidim) kad smo pričali o zaista prebrzom kraju. Ja sam ga na kratko bio upoznao na studenskim demostracijama devedeset druge i još uvek to pamtim. Jebi ga.

Link to comment

ja ga pamtim kao oca moje drugarice iz razreda, coveka koji nas je ucio da jasno delimo vreme za ucenje i razonodu, coveka cija me je kucna bibliotela zadivila onako malenog, coveka koji je imao u podrumu toliko starih brojeva raznih listova, da smo redovno kao razred pobedjivali u akciji skupljanja stare hartije. secam ga se kao zainteresovanog odraslog za nase decije zivote.

Edited by Matilda Ivancic
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...