Jump to content

foosball

Ryan Franco

Recommended Posts

teški mečevi danas. ništa mi nije polazilo za rukom. jedino je blok radio, a i tu standardno više petica nego trojka. trojka u napadu :isuse: - desetine promašenih lopti i pogođenih stativa. petica nikakva. jednu ipo loptu sam proturio onako smisleno. ostalo sve karambol.ali bar smo pobedili. :)

Par puta dok te ne provale. Posle ti je glupo da tako jeftino prodas loptu.
Pa onda ćeš da povlačiš dalje ili da prebacuješ na srednjaka, pa će on da se navikne na to, pa vratiš na prvu.Poenta je da imaš arsenal, i da stalno menjaš udarce. A ako si i prosečno brz, on jednostavno ne može dva puta da reaguje, može da ili ostavi keca i dvojku i ne pomera i brani prvu stativu ili da povuče na drugu, dakle, pitanje je ko će koga zajebati i pročitati.
teški mečevi danas. ništa mi nije polazilo za rukom. jedino je blok radio, a i tu standardno više petica nego trojka. trojka u napadu :isuse: - desetine promašenih lopti i pogođenih stativa. petica nikakva. jednu ipo loptu sam proturio onako smisleno. ostalo sve karambol.ali bar smo pobedili. :)
Znači - low ste skilleri kada dobijaš sa takvom igrom. :D

E, a gde igrate? Mi pikamo (to malo u poslednje vreme što pikamo) - u lokalnom kafiću, žeton je 20 dinara i ima 7 loptica. :Hail: Bašta je odmah pored, lokal je u centru, ali je bašta u dvorištu, super je ambijent. Eto, skupite se trojica, McCabe, Kojot i još jedan npr, pa ajte vamo da gemblamo. Koliko se sećam, pre godinu dana je u delta sitiju bio žeton 50 dinara, i to 5 loptica. Isplati vam se dolazak ovamo samo zbog žetona, pri tom, cene pića su smehotresne, pogotovu nekome ko je navikao na Beogradske cene, ako si ti McCabe iz Beograda. :)

• Create New...