Jump to content

foosball

Ryan Franco

Recommended Posts

Ryan Franco

poslednjih par meseci dosta često đuskam stoni fudbalu početku sam baš bio duduk ali sad već počinjem da sastavljam neke akcije. nabacim peticom na trojku, pa onda zveknem iz prve kao drulić.a danas sam izveo i

samo 10000 puta sporije nego ovaj na snimku. :)
poslednjih par meseci dosta često đuskam stoni fudbal
I ja se malo aktivirao. Kad god se reaktiviram i krenem da igram koliko toliko redovno, pitam se kako sam mogao tih mesec dva tri ili 5 bez stonog, to je bre nauka! Inače, moram da se pohvalim trećim mestom od 50+ igrača na najvećem do sada turu koji je održan na ovim prostorima pred svetsko prvenstvo 2010. Ako nas ima više, možemo neko forumsko prangijanje, jednom, nekad...
Ryan Franco

:o :Hail:može turnir, ja sam skroz za!ajd da vidimo da li će se još neko javiti ovde pa da se prebrojavamo na posebnom topiku.samo kako ćemo da igramo protiv tebe? da ti vežemo jednu ruku?

Кристофер Лумумбо
poslednjih par meseci dosta često đuskam stoni fudbalu početku sam baš bio duduk ali sad već počinjem da sastavljam neke akcije. nabacim peticom na trojku, pa onda zveknem iz prve kao drulić.a danas sam izveo i
samo 10000 puta sporije nego ovaj na snimku. :)
uh, ja sam razvaljivao stoni fudbal, bio sam ubedljivo najbolji igrac u skoli, drao sam starije...a onda je u hanu neko doneo kretensko pravilo da se samo igra na prvu, dakle zabranjeno je ustopovati lopticu i napraviti fintu. verovatno je uvedeno da bi i noobovi mogli da igraju. tada sam prestao da igram. ovaj slingshot trojkom je najjace oruzje, skoro neodbranjivo kada se dobro uvezba.
Ryan Franco

au jbt pa oni baš upropastiše igru. mnogo je veći izazov uštopovati i kombinovati ili fintirati.ja sad odvaljujem sve na prvu ali vidim da sledeći evolutivni skok mora da bude fintiranje.a umete li

?
:o :Hail:može turnir, ja sam skroz za!ajd da vidimo da li će se još neko javiti ovde pa da se prebrojavamo na posebnom topiku.samo kako ćemo da igramo protiv tebe? da ti vežemo jednu ruku?
Ja sam kontao da gemblamo druženja radi, a ne radi turnira, al dobro sad, ako moram nešto da odnesem kući, onda ok. :DŠalim se, nisam igrao 100 godina, par puta u poslednjih mesec dana i daleko sam od nekadašnje forme. Ja svakako za, koja god da je akcija u pitanju.
au jbt pa oni baš upropastiše igru. mnogo je veći izazov uštopovati i kombinovati ili fintirati.ja sad odvaljujem sve na prvu ali vidim da sledeći evolutivni skok mora da bude fintiranje.a umete li
?
Kako misliš na prvu? Meni je specijalnost petica-trojka kombina i udarac na prvu, koliko ljudi pizde na to kada pukne metal, a oni se nisu ni uhvatili za keca i dvojku. :lol: Snakeshot samo kada se zalomi takav momenat, tj da je loptica ispod igrača, teško je namestiti tako jer na ovim novim stolovima postoji guma na dnu igrača sa obe strane udarajućeg dela, pa loptica ne mrda, a i kod fabi stolova je na donjem delu igrača onaj kockast deo, muke žive rolati.
Кристофер Лумумбо
a umete li
?
da, nije uopste tesko, samo cenim da bi morao da igram mesec dana da ponovo sve uvezbam. inace, nemoj ovo odmah da vezbas. vezbaj stopovanje i samo onaj basic move da pomeris lopticu brzo u stranu i sutnes u nebranjeni deo.
Ryan Franco
Kako misliš na prvu? Meni je specijalnost petica-trojka kombina i udarac na prvu, koliko ljudi pizde na to kada pukne metal, a oni se nisu ni uhvatili za keca i dvojku. :lol:
Pa time i ja sad počinjem da dajem dosta golova. Peticom je lagano proturim kroz protivničku peticu i onda grunem. Ali ovo što kaže Kojot mi je veći izazov. Jako sam spor kad imam loptu u posedu i onda su finte baš slabašne. Danas kad sam ovo izveo, odlepio sam. A jel više volite da igrate 1 na 1 ili u parovima? Meni gotivnije u parovima. Ne izlazim iz napada.
Кристофер Лумумбо
Pa time i ja sad počinjem da dajem dosta golova. Peticom je lagano proturim kroz protivničku peticu i onda grunem. Ali ovo što kaže Kojot mi je veći izazov. Jako sam spor kad imam loptu u posedu i onda su finte baš slabašne. Danas kad sam ovo izveo, odlepio sam. A jel više volite da igrate 1 na 1 ili u parovima? Meni gotivnije u parovima. Ne izlazim iz napada.
vise volim 1 na 1
Ryan Franco

Inače, čuo sam da Ivo Josipović sabija stoni fudbal. Baš me zanima da li neko od naših političara ume da ga igra.

a onda je u hanu neko doneo kretensko pravilo da se samo igra na prvu, dakle zabranjeno je ustopovati lopticu i napraviti fintu.
serem ti se na zavicaj
Кристофер Лумумбо
serem ti se na zavicaj
+1uvek se zaletim kada me neko pozove da igram pa onda odustanem kad shvatim da su pravila kretanska.

Ja takođe preferiram 1on1. Odlepim kada završim sa lošijim parnjakom što je uglavnom slučaju (skromnost off) pa me neko guzi, ipak volim da sve zavisi samo od mene. Ali pikam i 2on2, i nemam problem sa tim.

• Create New...