Jump to content
IGNORED

PRIJATELJSKE UTAKMICE


Milosh76

Recommended Posts

Za ovo krivim dolazak Jamesa. Totalno mi taj transfer ne liči na Bayern

 

Liverpool dobar, mada su samo iskoristili ono što im je ponuđeno

Edited by levi
Link to comment
  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    12

  • jiraiya

    11

  • levi

    8

  • Ajant23

    8

ok 2:0 protiv bayerna na poluvremenu zvuci  :naughty:  ali igra nije bila briljantna.

vidi se iz aviona koliko ce salah doneti sirinu i raznovrsnost u ovom tzv tranzicionom napadu ali stara boljka ostaje ista. kako osvojiti prostor u poziicionom napadu? u sredini smo bili ocajni i na svaki mali pritisak nemaca lopta se vracala skoro uvek do golmana i gubila u nerezonskim ispucavanjima. tu najvise fali jedan igrac koji je klasa i koji konkretniji od cana i hendersona. neko ko ce znati da povuce loptu, stvori visak, lucidno dodavanje... uz duzno postovanje can je kilav i neume, henderson samo neume. ta traljavost na centru je sezonama unazad uzrokovala mnogo problema liverpoolu i od raznih lovrena, carraghera, sakhoa pravila masine za pravljenje gresaka. ako se ti problemi budu otklonili liverpool se moze igrati fudbala sa bilo kojom ekipom. 

Link to comment

Ne znam kakvu bi ti igru hteo da vidiš protiv Bajerna u gostima? IMHO upravo ovako bi trebalo da se postave ako naiđu na njih u CL. Imaš dva superbrza krila, imaš Coutinha da ih proigrava, naravno da ćeš da cepaš kontre. 

 

Can jeste baš slab danas, nije mi jasno zašto Klopp od fizikalaca kakvi su on i Wijnaldum stalno očekuje da vuku loptu napred i kroz gužvu kad im to nikad u životu nije prošlo. 

Link to comment

uh, bravo za kenta. dobar je bio na svim dosadasnjim utakmicama  :Hail: grujara nije mogao lepse da je saceka. steta...

 

Ne znam kakvu bi ti igru hteo da vidiš protiv Bajerna u gostima? IMHO upravo ovako bi trebalo da se postave ako naiđu na njih u CL. 

 

govorim o gorucem problemu liverpoola godinama u nazad, prvo poluvreme je samo bila lepa prezentacija toga. nisam imao nikakvih zamerki na postavku igre... :fantom:

mora se i moreno pohvaliti za danas. odlicno je odigrao.

Link to comment

Kakav im je slobodnjak sudio :lol: Vidal napuca Wijnalduma u ruku sa dva metra na ivici šesnaesterca, ovaj obe ruke skupio ispred lica ali džabe.

 

Sturridge se povredio lobujući golmana za treći gol :isuse:

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...