Jump to content
IGNORED

Nikad nisam jeo/čuo za _____


Amelija

Recommended Posts

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    9

  • renne

    8

  • Аврам Гојић

    6

  • maheem

    6

ako je poezija onda može. ma onaj negativni stav se odnosio na onaj kopi/pejst post sa Kleopatrom :Dja bih sve da proooobaaaam. a gde je ima kupiti u nsu?
nekad može da se nabode kod Vozara na Limanskoj.retko. ja dovlačim iz MK
Link to comment

ja nikad nisam probala persimmon i nemam neku zelju. sremus nisam probala, ali bih rado.pre par godina sam prvi put probala lychee i bilo mi bezveze, onda dragon fruit i bilo mi meh, zatim custard apple i bilo mi fantasticno! nisam mogla da verujem koliko je dobro.edit: e, da takodje nisam probala bamije i collard greens i vrlo bi rado.

Edited by rajka
Link to comment
Jebiga, meni krece pegla cim vidim ono podrhtavanje pihtije. A hrskavice u mesu i mesnim preradjevinama isto ne mogu da podnesem - ako naidjem na neku vecu to mi momentalno zgadi obrok i ubije apetit.
Po jedan +1 na oba dela posta.Ne daj bože da zagrizem nešto žilavo u mesu kada jedem, istog momenta se obrok završava.I to takođe, švargle, škembići i slično, 10x but no 10x. Doduše jednom sam kao klinac jeo neku sarmu od inutrice i išlo je ok dok mi nisu rekli kako se to zove :lol:
Link to comment
nisam nikad probala niti nameravam pivo sa limunom ili grejpfrutom:yucky:
E moram da kažem da sam omekšao po ovom pitanju.Pre par nedelja sam čekao roštilj po nekom toplom vremenu i uzeo jedno 0.33 lav limun pivo. Baš mi je prijalo. Takođe sam u međuvremenu pio Jelen gejfurf i skroz je zanimljiv ukus. Da mi je neko rekao pre mesec dana....
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...