Jump to content
IGNORED

MYH3E KOH3A


Recommended Posts

uh tek sad sam video ovo.svaka, ali svaka nova vlast dodje na ideju da iscedi novac sa ostrva. na svu srecu, na vreme shvate da je to dzungla u mocvari i da ce voda odneti sve sto naprave.sve dok se jednom ne pojavi neki zaista efikasan menadjer i ne uspe da ubije ostrvo. nadam se da se to nece dogoditi za mog zivota.
Srđi Popoviću i Echo festivalu je malo falilo.
Link to comment

problem izgradnje u ovoj zemlji je u tom što je važno bilo samo da se cepne traka, počne, i nikad ne završi. mostarska petlja još nije završena. ni hiljadu drugih objekata.moje saučešće zemuncima ako im se ovo dogodi.da, projektant = mašinski tehničar :frust: :frust: da projektuje vozilicu na kuglagerima ili makaze za orezivanje pa da prihvatim....

Link to comment
  • 1 month later...

Dobro, dobro...Ja zamisljam kako ce to biti prelep most za pesake, za koji se nece zaglavljivati djubre i prljavstina, a na Lidu ce biti samo jedan socijalan restoran i jedan sanduk za sladoled i osvezavajuca pica. A da, i bice cisto i sredjeno. Sta mogu, volim da mastam. (I to bez psiho-stimulanata :) )

Link to comment
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...