Jump to content
IGNORED

MYH3E KOH3A


Recommended Posts

Bogami, pre par veceri cuo sam strasnu buku iz tog pravca. Prvo sam pomislio da je opstina platila Zelkjku Samardzicu ili Rodji Raicevicu zakasnelo otvaranje trga pa imaju koncert (citaj: seoski vashar) ali sam se prevario: prolazeci tuda spazio sam poluprazan trg, punu bastu kafica i hotelskog klavijaturistu/pevaca odvrnutog na najjace, sve je odzvanjalo.Jadni oni ljudi koji zive okolo:(
nepoznavanje pop-kulture na ovom forumu je frapantno
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 7 months later...

Sta vam nude po kucama za izbore? Ja sve teram u 3pm. Debili iz dss. ДСС: Туризам је шанса ЗемунаДемократске странка Србије је урадила план за уређење пристаништа у Земуну, истичући да туризам представља развојну шансу те београдске општине.Коалиција "ДСС - Двери - Војислав Коштуница" данас је у оквиру кампање за локалне изборе у Земуну указала на значај развоја туристичких капацитета и заложила се за отварање нових радних места у тој београдској општини.Функционер ДСС Милош Алигрудић позвао је грађане да гласају за локалну коалицију "ДСС-Двери" истакавши да је ДСС и до сада чинила највише што је могла у општини Земун."Треба омогућити онима који су започели посао на плановима развоја туристичких капацитета да наставе у наредне четири године да тај посао и заврше", рекао је Алигрудић, саопштио је ДСС.Алигрудић је истакао и да ће се "на тај начин свакако повећати број запослених у Земуну", наводи се у саоштењу.Он је указао да постоје инфраструктурни пројекти, попут гасификације, "који би, без нових улагања, донели бољитак грађанима Земуна".За локалне изборе у Земун, који се одржавају 2. јуна, до сада се пријавило осам изборних листа.

Link to comment
Sta vam nude po kucama za izbore? Ja sve teram u 3pm. Debili iz dss.
baba se juche izvikala na radikale (sad koje jebemliga, po mraku su sve machke crne :D), putem interfona. vishe ni ne otvara :lolol:mi sa strane pratimo vashu sudbinsku sudbinu. chik da imate interesantnijeg precednika opshtine :unsure: Edited by thermal bug
Link to comment
baba se juche izvikala na radikale (sad koje jebemliga, po mraku su sve machke crne :D), putem interfona. vishe ni ne otvara :lolol:mi sa strane pratimo vashu sudbinsku sudbinu. chik da imate interesantnijeg precednika opshtine :unsure:
ja ne sumnjam u kapacitete partije predsednika i prvog potpredsednika vlade da ima jedne landslide election samo da li ce tu biti sitnih mizerija od partija kao ds i sps. koliki kapacitet ludila imaju i da li ce to eskalirati kao gangula i da li ce odatle krenuti da ruse djitlera to vam ne bih znao kasti. vozdovac neka se spremi najesen. Edited by fonTelefon
Link to comment
ja ne sumnjam u kapacitete partije predsednika i prvog potpredsednika vlade da ima jedne landslide election samo da li ce tu biti sitnih mizerija od partija kao ds i sps. koliki kapacitet ludila imaju i da li ce to eskalirati kao gangula i da li ce odatle krenuti da ruse djitlera to vam ne bih znao kasti. vozdovac neka se spremi najesen.
pazi, nije gagula siroma njima ni prineti, on je mucheni eksces svog vremena, kao u onom vicu daj ba da ja malo gonim.ovi su u zemunu dokazani! -_-
Link to comment
  • 3 weeks later...

U centru pakao od Dveri i fasisoidne, agresivne promocije. Imaju neki auto koji ponavlja tri recenice (tipa: 'ko je izdao Kosovo izdace i Zemun', ili: 'Narod Nije Glup')a ulicama u tisini setaju nosioci ogromnog transparenta i preprecavaju prolaz ljudima. Kada ce predizborna tisina? Od sutra ili od prekosutra?

Link to comment

Vala baš ga preteraše, centar Munzea je za izbegavanje ovih dana. Ja sam hteo da glasam za nekoga, da bih sprečio ove druge da kradu, ali sam onda shvatio da bih rado sve sprečio da žive, pa sad ne znam šta ću. Jel' ima negde da se vidi koje liste učestvuju na izborima?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...