Jump to content
IGNORED

MYH3E KOH3A


Recommended Posts

pa to sleduje svima. meni vetar na novom odnosi cele jastuke, a nije neka visina ^_^

I to je tacno.

Ali ovi stanovi su, kao sto rekoh, super, obaska sto je i lokacija jedna od najboljih u gradu.

I zbog Dunava, obala, kej, taj rad i saobracajno, mislim vezivno: sa malo lokacija se tako zgodno i brzo stize u centar, izlazi na autoput, itd, itd...

U moje vreme je i pokrivenost GSP linijama bila jedna od boljih.

Link to comment

I to je tacno.

Ali ovi stanovi su, kao sto rekoh, super, obaska sto je i lokacija jedna od najboljih u gradu.

I zbog Dunava, obala, kej, taj rad i saobracajno, mislim vezivno: sa malo lokacija se tako zgodno i brzo stize u centar, izlazi na autoput, itd, itd...

U moje vreme je i pokrivenost GSP linijama bila jedna od boljih.

i sad je, sve staje tu.

 

(7-13 minuta do venca ^_^)

Edited by gospa buba
Link to comment
  • 2 weeks later...

Meni se u tim sivim soliterima stanovi bas ne svidjaju nesto, male sprcence sobe i nemaju terasu, sto je bezveze kad zivis na samom keju sa pogledom na ceo grad. U belacima su neuporedivo bolji stanovi, super raspored, i svaka soba ima svoju prilicno veliku terasu.

Link to comment
  • 2 months later...

Izgleda da najvredniji SNSovci u Batajnici žive u Belaričkoj ulici, pa su shodno tome i nagrađeni.
Ostali da se malo više potrude ubuduće, neće pozitivni komentari i plusići sami da se pišu  <_< 
 

TUČA U BATAJNICI Komšije se pobile na protestu zbog asfaltiranja ulice

Zbog asfaltiranja Belaričke ulice u Batajnici ovog jutra se održava protest stanara okolnih ulica. Oni izražavaju nezadovoljstvo jer se iznenada asfaltira samo ta ulica, a ubrzo je nakon njihovog okupljanja došlo i do tuče.

- Ovo je nečuveno. Kontaktirali smo Direkciju za puteve nekoliko puta sa zahtevom da se asfaltiraju tri ulice u ovom delu Batajnice, a jutros su bez ikavog obaveštenja došle njihove ekipe da sređuju Belaričku ulicu. Ubrzo nakon što smo došli, desilo se koškanje između ljudi koji žive u Belaričkoj i nas koji protestujemo. Izgleda da su neki momci gurnuli neku ženu. Intervenisala je policija koja je još uvek ovde - priča stanarka sa protesta, Desa Šarac.

Kako je ispričala za "Blic", nezadovoljni stanari su se okupili u Belaričkoj jer se samo ta ulica od jutros asfaltira, bez ikakve najave, i prethodnog odgovora Direkcije za puteve na njihova pitanja.

- Kako je moguće da se to radi vikendom i to potpuno nenajavljeno? Smatramo da je ovde u pitanju neka mutnja radnja, i pitamo ko je taj ko je odlučio da se asfaltira samo ova ulica a ne i ostale, pošto smo već uredno slali zahteve. Hoćemo objašnjenje i zato smo ovde - ogorčena je Desa Šarac.

 
:lolol:

Link to comment
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...