Jump to content
IGNORED

MYH3E KOH3A


Recommended Posts

24bkewg.jpg

 

 

znam da nije nbg, al munze ne znam da ima, a i da ima, ipak je sve to nbg. jel neko živeo ili zna nekog ko je živeo ili živi u jednom od ova tri solitera na keju. potrebna iskustva iz prve druge ruke

 

blagodarim

:)

Link to comment

elem, tamo sam išao u vizitu nikad živeo mada imam bliske koji merkaju da se na toj lokaciji zaduže hipotekarno. ono, baš su isprimani na sve. ako dobro pamtim jedino je problem neka pozicija gajbi koje su valjda dvostrane ili su na ćošku pa kad duva vetar (a gore često duva ili barem pirka) a tebi otvoreni prozori onda oće koješta da izleti napolje.

 

ako znaš gde su zmajeve kule u zemunu, tamo sam živeo neko vreme u zgradi koja navodno "tone" a sile nema da se ljuljne kad i najluđa košava duva. primera radi, poslednji zemljotres koji kažu da je ljuljalo sve živo i mrtvo sam prespavao i nisam ni znao da je bio

Link to comment

24bkewg.jpg

 

 

znam da nije nbg, al munze ne znam da ima, a i da ima, ipak je sve to zemun. jel neko živeo ili zna nekog ko je živeo ili živi u jednom od ova tri solitera na keju. potrebna iskustva iz prve druge ruke

 

blagodarim

:)

 

iz "belaća" znam masu, a od tih iz "sivaća" ni sa kim nisam u kontaktu već barem 20 godina, tako da teško mogu sad da ih cimam :( šta ti treba btw?

Link to comment

ne znam za sive solitere i pritisak u podstanici, ali u ovim duguljastim nižim zgradama pored je ok pritisak. Ali stvarno ne znam kakav je pritisak na 15 spratu solitera. Ako je pritisak u belim soliterima anything to go by, onda je ok, konkretno za Kej Oslob. 13F beli soliter mogu odmah da ti kažem da je dobar pritisak. 

 

košava, kad duva normalno, ima, komaraca ima, jbg. malo je bolja situacija ako se uzme stan na nešto nižem spratu u ovom koji je jedini baš do Karađorđevog trga. Ako si okrenut kad Dunavu, pogled na Beograd je spektakl. S izuzetkom navedenog - najbolji kraj u gradu  ^_^

Edited by MancMellow
Link to comment

kazu da su odlichne te gajbe.

 

stari kraj :D. komaraca kad ima, mozesh da ih skupljash usisivachem bez problema, u tom delu dunava i retenzije podrumi su vazda potopljeni, znachi do decembra 100%, ako nije mnogo hladno. na nize spratove se dovezu liftom, komarci :lolol: (zezam, ako drzava prska, onda nema. ako ne prska, crkni stoko, ali tako je svuda na rekama).

 

za visoke spratove ne znam dal ljulja, ali oce da odnese vesh sa shtrika ^_^

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...