Jump to content
IGNORED

MYH3E KOH3A


Recommended Posts

Bice tu vise derbija za zacelje tabele, ali sudbinu gradske vlasti odredice najverovatnije izbori na Vozdovcu najesen.

Edited by fonTelefon
Link to comment
  • 2 weeks later...

Jutros grozni Djilasovi policajci u Beogradskoj u Piaggio djubretar ubacuju jadnu imovinu trotoarskih prodavaca. U Zmaj Jovinoj u prodavnici stoje sve decije lutke manekeni bez ruku, naramak ruke slozen u korpi takodje izlozen.

Link to comment

Ti nesrecnici iz Beogradske su nesto najcemernije sto sam video u svom gradu, pa cak i preko, u Beogradu. Kada vidis sta su izneli na onim krpama i taj pogled ocajnika...

Link to comment
Jutros grozni Djilasovi policajci u Beogradskoj u Piaggio djubretar ubacuju jadnu imovinu trotoarskih prodavaca. U Zmaj Jovinoj u prodavnici stoje sve decije lutke manekeni bez ruku, naramak ruke slozen u korpi takodje izlozen.
i sta ce sad s tim? mislim, ako cemo mak na konac, ljudima je oduzeta privatna imovina? gde ce da je drze? i zashto i do kad <_<
Link to comment
  • 1 month later...

Sreća da nema para. Toliko sam se iznervirao kada sam pročitao, da evo već pola sata razmišljam kako da pokrenem inicijativu protiv ovoga. Đubrad gramziva.

Link to comment

Ako SNS stoji iza te vesti onda nema bojazni. Mislim, oni će uskoro najaviti prvi srpski kosmodrom i medjunarodnu svemirsku stanicu "Prvi Srpski Potpredsednik Vlade Aleksandar Vučić" ali to je samo to - najava. Tu počinje i završava se svaka njihova priča.

Link to comment

Ja odlepio kad sam video, a zena smirenim glasom:Pa vidis da oni ni ponton ne mogu da organizuju...Inace mislim da bi to bila smrt ratnog ostrva....

Link to comment
o jebemti kretene
uh tek sad sam video ovo.svaka, ali svaka nova vlast dodje na ideju da iscedi novac sa ostrva. na svu srecu, na vreme shvate da je to dzungla u mocvari i da ce voda odneti sve sto naprave.sve dok se jednom ne pojavi neki zaista efikasan menadjer i ne uspe da ubije ostrvo. nadam se da se to nece dogoditi za mog zivota.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...