Jump to content
IGNORED

MYH3E KOH3A


Recommended Posts

jel neko overio kafanu tocak ili tockovi, nisma sigurna kakos e zove. kao stanes na splavic na gardosu, neko te preveze preko puta i tu si. priroda, lepo i sl. bio neko?
Tri točka. Nisam bio, ali na osnovu slika kontam da ću da odem da izvidim, biće mi neki drugari Španci u gradu, pa bih da ih vodim jednom u tako neki dunavski štrok-sistem, a daleko mi i van Beograda sve za šta već znam...

29243624.jpg29243566.jpg

Odakle si videla da voze preko, baš sa Gardoša tamo negde?

Link to comment

vidis, vidis ovo moze i preko Crvenke, pa stazom mog detinjstva, kroz dunavske kubike.valjda.mislim ovde mi deluje najjednostavnije da se predje camcem, ponese sator, postavi negde na obali, ode u kafanu, iznapija, odspava i ujutru okupa u Dunavu

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
vidis, vidis ovo moze i preko Crvenke, pa stazom mog detinjstva, kroz dunavske kubike.valjda.mislim ovde mi deluje najjednostavnije da se predje camcem, ponese sator, postavi negde na obali, ode u kafanu, iznapija, odspava i ujutru okupa u Dunavu
e Baki, nemos preko noci da postanes Munzos
Link to comment

umesto da podrze organski uzgoj i upotrebu samo na licu mesta posekose i odnese urod sa velikog ratnog ostrva. nikad se ova zemlja nece obogatiti.

Link to comment
  • 2 weeks later...
Juce sam bio do Zemuna,od pokretne pijace izgleda def. nema nista ali zato su ugostitelji vec postavili stolove po Trgu :isuse:
To sam i ja primetio pre par nedelja i solidno mi je zasmetalo...
Link to comment
Juce sam bio do Zemuna,od pokretne pijace izgleda def. nema nista ali zato su ugostitelji vec postavili stolove po Trgu :isuse:
A zar ima i tij koji su ocekivali to od lopina na vlasti. Unistavaju pijace redom tu je kinta u obnovi. Nikad to nije nista ozbiljno planirano da vise bude pijaca. Kulturni sadrzaji na trgu cvrc. Mogli su bar da se otvore za vece sadnice drveca.
Link to comment
  • 4 weeks later...

Samo da prijavim da sam se ozdrao u besnom gladnom vuku koji je preseljen na novu lokaciju: kod pijace, od Rusmira prema reci.Toplo preporucujem, nije ne znam sta ali je odnos kvalitet- cena vise nego povoljan. + uzivace ko voli muziku iz devedesetih, odslusao sam svu bratju djogani i njihove satelite za onih sat vremena.edit: prosta a nenadjebiva sumadinska salata rula

Edited by CowBoy
Link to comment
  • 2 weeks later...

Petnaestogodišnji B. K. izvršio je sinoć samoubistvo skočivši sa solitera na Karađorđevom trgu u Zemunu. Dečak je posle strahovitog pada s preko 40 metara visine na mestu ostao mrtav.Tragedija se dogodila oko 19 sati, kad se tinejdžer bacio s krova zgrade od 15 spratova koja se nalazi kod rampe za Kej oslobođenja. Kako smo saznali na mestu tragedije, on je to učinio naočigled drugova, koji su pokušali da ga odgovore od skoka.- Sedeli smo ispred zgrade i pričali. Drug se žalio na život i roditelje, a onda je rekao da će se ubiti. Prvo mu nismo verovali, mislili smo da se šali, ali je on ustao i krenuo u zgradu. Krenuli smo za njim i otišli na krov, gde smo nastavili da ga ubeđujemo da ne skoči. Izgledalo je kao da se smirio, ali se onda odjednom popeo na merdevine koje su se tu nalazile i bacio se s njih - kroz suze je ispričao drug nastradalog dečaka.Nesrećni B. K. nije imao nikakve šanse da preživi jer je nakon pada s više od 40 metara završio na zemlji, a lekari Hitne pomoći mogli su samo da konstatuju njegovu smrt. Na mestu tragedije policija je obavila uviđaj.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...