Jump to content

Najgora navlakusa

Аврам Гојић

Recommended Posts

1 hour ago, askeladden said:

Hahha,nista dzem,maslac?Tako nesto sam mislio,uticaj Skandinavije.Metnuli bi dzema i na urmasice.Poznat mi taj osecaj sa kidanjem.

Ma jok. Ja to klot. Nisam vidjao da ljudi mazu dzem il puter al sam vidjao da sipaju cream (neutralnu pavlaku) preko. Ovde mecu tu pavlaku na sve. A imaju i praznicne verzije s viskijem il bejlisom. Bukvalno sve tim prelivaju. Prisustvovao kad je covek to sipao preko baklave, kaze mnogo slatka pa da ublazi. :huh:

On 26.10.2020. at 10:47, I*m with the pilots said:

4058172241505-2007871_org.png

Ovo je vec postala ozbiljna zavisnost, bukvalno svratim po jos koju kesu svaki put kada sam u gradu. S v a k i. Jedino me nervira sto nemaju neko vece pakovanje, ovih 100 gr ode cas posla.

nema na cemu. pamti pa vrati (kad ti se nesto svidi) :D

nego - zlotvori smilili leup smrt. napravili neke jastucice od pereca punjene kikiriki puterom. jos ko zavraga nema da se kupi u normalnim radnjama nego u onima na veliko.

i tako dobih ogromnu teglu tog cuda(cuj, teglu - omanja kaca za kupus) zato sto se svidelo drugima pa kupili i meni.

mislim... nema sanse da se ne svidi al je-bo-te!

odneo u shupu u dvoristu da ne mogu da dohvatim bez makar malo truda. videcemo.... :cry:

PEANUT BUTTER-FILLED PRETZELS | My Meals are on Wheels

Peanut Butter Filled Pretzels - 44oz - Market Pantry™ : Target

• +1 2