Jump to content
IGNORED

Najgora navlakusa


Аврам Гојић

Recommended Posts

ostavljam prostora da je ok, ali ne zvuci obecavajuce
grenatir? Pa to kad počneš da jedeš ne možeš da staneš, jedeš dok ne pukneš, fenomenalno jelo, još ako ga dobrozaljutiš...
Link to comment

ne znaš šta propuštaš :)btw i moje dete je gm-narkoman, dok je bio manji morala sam da sklanjam od njega da se ne prejede, a poslednji put kad smo jeli je uskliknuo "najlepši krompir na svetu!"

Link to comment

ih, i ti.. a sto bi se navlacila na nesto /sto jeste ukusno/ al zbilja /nutricionisticki/ sasvim beskorisno. zapravo, moze samo salce i gorusicu da dobije. dakle, dudo, ne daj se! jes lepo, al' ako ne moras, ne nasedaj. ima jos ihahaj toliko ukusnih stvari :-)) /docim, mi koji smo navuceni - navuceni smo. mozemo samo da regulisemo ucestalost konzumiranja i to je to ;-)

Link to comment

navuko se na Segedin. u frizideru postoji mozda svega par proizvoda na kojima ne pise nettó tömeg. tako da ovih dana reagujem ne samo ganglijski i nego iz stomaka na ideju nezavisne Vojvodine.908325_Szeged%2001.jpg

Edited by DarkAttraktor
Link to comment

Nikad nisam bio neki veliki ljubitelj Milke (osim one s keksom), kao i ostalih slicnih komercijalnih/zasecerenih cokolada, ali ove 2 su mi toliko fenomenalne da sam poceo da ih donosim u velikim kolicinama kada naletim na njih preko...Mada je verovatno to vise do toga sto obozavam Oreo i LU petit beurre, a ne do same Milke...5P5lAoB.jpgIJnslXW.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...