Jump to content
IGNORED

Najgora navlakusa


Аврам Гојић

Recommended Posts

a bas je lepa ova slanina. puno mi jaca od bilo koje prsute (koju ne okusam mesecima).one masne slanincine bas nikad necu voleti, iako sam jednom probala neku domacu koja je bila skroz bela, ali lepo odimljena i svidela mi se.

Link to comment

amateri. pecenica rula. jos ako ju je mesar malo produzio i obuhvatio suvi vrat i onaj malo masniji dio. 100 kila cu imati do polovine februara.edit: trik je u tome da se u salamuri pecenica slozi na vrh, iznad ostalog mesa, kako ne bi bila preslana.

Edited by nautilus
Link to comment

meni najbolje i slanina i pečenica i suvi vrat :Psvega imamo od prošle godine,vakumirano pa je mekano i sočno,u frižideru je uvek nasečeno na salamoreznici pa grickam umesto čipsa,pereca,jabuka..

Link to comment

Ja najnajnajvise volim domaci kulen.Imam ovde neke prijatelje iz Djakova u Slavoniji, pa su me zvali da dodjem. I od moje dobre drugarice baba u Sidu ima sjajan kulen, a i moj drug Mica mi doneo jednom u Pariz kulen iz Backog Petrovca. Oni sa Kalenica nisu ni za krivi.Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Ti si bre Dudo moj čovek-žena, kako se već kaže da bude politički korektno :)Jedino ti one čizme ne mogu oprosriti :DПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

Link to comment
Ti si bre Dudo moj čovek-žena, kako se već kaže da bude politički korektno :)Jedino ti one čizme ne mogu oprosriti :D
ih bre, koje si zlopamtilo :lolol:ne, to sa slaninom je zanimljivo zbilja.dal' sad da prafraziram ćosića ?onaj ko u mladosti nije jeo slaninu (sapunjaru) a u starosti (pa ne baš u starosti, hm <_<) shvatio da je tek sapunjara prava stvar, taj nije živeo život :D
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...