Jump to content
Sign in to follow this  
Duci Simonovic

Festivali

Recommended Posts

ToniAdams
2 minutes ago, Host said:

Ima ovaj stari topitj iz vremena kad je Duci bio rad da hasa muda, pa mozda moze tamo da se prebaci ili da se otvori nova tema sa tvojim uvodnim poustom.

Uskoro je kulenijada (3. juna u Erdeviku), Haralampije je javio na nekoj temi.

Ja sam sinoc bio na Vrteski, festivalu kraftverskog piva, sto je zanimljivo zato sto uglavnom ne pijem pivo. Bilo je i klope, zrenjaninski hipsteri su doterali kombi sa raznim vrstama kobasica i burgera, a Holly Smoke je sluzio rastrganu prasad i briskete. Bio je veliki izbor piva, nisam brojao ali mislim da je bilo bar 50 stranih kraftverskih piva razlicitih stilova: od pilseva, ejlova, belgijskih, bezglutenskih, ki$elih do dezertnih portera i stauta. Sve u svemu, ubio sam se iz zasede i nisam otisao na YLT :isuse: 

ok brt

Duci Simonovic

Na mom ce pisati, sto bi otvarao nov 

maheem
Na mom ce pisati, sto bi otvarao nov 

+1
Eto, ako može nek se prebači tamo.

Host

Hvala Haralampije, naleteo sam na fejk njuz. 

Koliko vremena treba za kulenovanje? Sta ima od sadrzaja? 

Haralampije

Pola dana ako ne zuris.Guzva je velika,oce posetu da ogadi prisustvo ponekog ministra kao lane ali ostalo je ok.Ako si resio da pazaris kulena,slanine,kobasica,cvaraka etc bolje mesto nema.Bude tu i sireva i vina,mada vino nikad nisam tamo kupio.U lovackom domu pojedes porciju gulasa ili skembica cisto zbog atmosfere: sve pjano i ludo :) 

notenoughreasonsforclaire

Kako iz NS-a ili BG-a busom do Erdevika?

Delija67

Do Sremske Mitrovice ili Šida, pa lokalnim busom.

ajgor

Čini mi se da jutarnji bus iz Beograda za Vukovar prolazi kroz Erdevik i okolna sela pre nego što stigne u Šid. Ne vidi se na itinereru koji pokazuje www.bas.rs, ali vredi proveriti.

Edited by ajgor

maheem

Znači dođi juče

Tosha2EE

Repriza rumunskog Street food festivala, kome se svidela Maheem-ova reportaza je u Temisvaru od 4. do 7. oktobra, samo minus muzika i prateci program.

Ja sam posle njegovog pisanja zapalio za Arad kao sledecu najblizu destinaciju i mogu da potpisem sve sto je on rekao, vrhunski smo se proveli. :)

maheem

Promocija Rumnačke pihtjde će se održati u Novom sadu na trgu republike kod riblje pijace 07. i 08. februara od 09 do 16 časova.Manifestacija će se održati 15. i 16. februara u Rumenki. Vidimo se!!