Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2012


Ros

Recommended Posts

Name: Roland GarrosCategory: Grand SlamPlace: Paris, FranceDate: 27.05.2011-10.06.2011Draw Size: S-128 D-64Surface: ClayTicket Hotline: +33/8 2665 0000Tournament director: Gilbert YsernGrand Slam, to be or not to be

Link to comment
  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Time Crisis

    25

  • Jean-Luc Picard

    21

  • dùda

    16

  • freakns

    15

To be, naravno, i to u velikom stilu ;) Btw @mod, mislim da nam dosta jedan topik za ovo :)
uvek imam dva topika.jedan za generalno komentarisanje, a drugi play-by-play za komentarisanje tekucih meceva.
Link to comment
Ja bio ultra optimista do Rima. Sad više nisam....:(
Bah, prošle godine je gazio sve redom, pa izgubio od Federera ni manje ni više, koji do tada nije mogao da se sastavi na šljaci, ili je bar tako izgledalo. I da je pobedio u Rimu opet ne znači ništa :)
Link to comment
Samo neka Novak odigra kao što zna, lako se vrate strahovi u glavu :P
Složićemo se da je ono od prošle godine, što je na kraju krajeva i sabilo te strahove u glavu, ipak nedostižan ideal. Ove godine, na svojoj omiljenoj podlozi, jedva je dobio finale i to samo zahvaljujući tim strahovima. Da ih nije bilo, izgubio bi. Šta misliš šta će biti na omiljenom turniru i omiljenoj podlozi onog drugog, sad kad tih strahova više nema.... Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment

Znači sutra žreb.Jel to što je Nadal pobedio u Rimu i izbijo na drugo mesto znači i da on u Parizu drugi nosilac?Nadam se da je tako ali svakako u polufinalu treba izbeći 3-eg... :ajde:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...