Jump to content
IGNORED

Pomozimo bratu Kojotu


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • henrik larsson

    15

  • gospa buba

    6

  • belch

    6

  • Аврам Гојић

    5

Zajebi ove budalaštine, kupi konzervu cvekle i jedi na suvo. Budeš sav zdrav i rumen kasnije.
haha Kojot iz Eyesburna je samo to i jeo pa je malo malo bio blizu padanja u nesvest.kojote aj sad reci da i tvoja lepša polovina ne jede povrće?
Link to comment

e ovako, upravo sam prvi put u zivotu jeo parpiku (znam, degenerik sam level 100). samo sam posolio, uzeo papriku, krastavac, sir i pojeo. uopste nije tako lose, ali ukus nije nista posebno, cenim da ima milion boljih nacina da se iskoristi paprika.@maheem onda jede skoro sve

Edited by kojot
Link to comment
Kojot iz Eyesburna blizu padanja u nesvest.
Nije to zbog cvekle. :(@koki: ... e, kad si već ušao u problematiku, probaj ovih dana karfiol pa mi opiši svojim rečima na šta liči, to mi je jedina prehrambena fobija iz detinjastva koju nisam prevazišao. Kontam da je jestiv samo pohovan, jednom sam se zajebao pa zagriz'o, mislio u masi gluposti na stolu da su uštipci, nije toliko loše, ali sam apstinirao ostatak posude iz ubedjenja. A karfiol-supa mi zdiba na hemijsko postrojenje za proizvodnju nekih gnojiva, pa je nisam probav'o.edit:typo Edited by Oxymoron
Link to comment
cenim da ima milion boljih nacina da se iskoristi paprika.
ispečeš pa ukiseliš. napuniš pirinčem i mlevenim mesom pa kuvaš. napraviš ajvar. iseckaš na trake propržiš na mulju zajedno sa blukom i peršunom, dodaš nekog tvrdog sira i imaš sos za špagete. ispečeš pa napraviš salatu sa blukom i muljem
Link to comment

ako si već rešio da počneš od kupusa, evo ovako:isečeš glavicu kupusa na osmine, obariš u malo slane vode, da omekša, a da se ne pretvori u kašu, ocediš.u šerpi zagreješ malo ulja, na njemu propržiš sitno seckanu glavicu luka, posoliš, pobiberiš, staviš onaj kupus, zaliješ sa malo soka od paradajza, pospeš pola kašičice kima i krčkaš par minuta. ovako spremljen kupus mogu da jedu iljudi sa osetljivim stomakom bez posledica.

Link to comment

Od toliko povrća i začina ima da prdi ko zmaj...@oxy karfiol je i meni kao klincu bio fobija, ali pored žene ne pravim više kulinarske probleme, jedem šta mi se da. Karfiol mi je dobar i sirov, kao koren kupusa, čorba odlična a i pohovan može da prođe. Tako da probaj, nećeš se otrovati.

Link to comment

Karfiol zesce bazdi kad se kuva, ali moze se jesti. Omiljeni nacin mi je: skuvan rasiriti po plehu, naseckati ozgo maslaca i obilno posuti parmezanom pa zapeci u rerni. Kojote, ispohuj Patlidzan, kad to imam, ne treba mi meso. Meni nekako mnogo ukusniji kad se sece na snite uzduz, neam pojma zasto. Posoli i ostavi da pusti vodu jedno sat-dva, da ti ne bude gorak.

Link to comment
Kojote, ispohuj Patlidzan
+1Naseci patlidžan na dlake, posoli ga i pusti da odstoji čuku-dve. Ocedi, isperi, dodaj i papriku isečenu na dlake i rkni na zagrejan blago namuljen tiganj. Dodaj bluka, bibera i prži dok paprika ne klone. Pred kraj dodaj dosta susama i malo susamovog ulja i krljaj uz neki feta sir, paradajizićićiće i mcluk.
Link to comment

pohovan patlidzan je super, samo se bojim da nije bas lagan za njegov osetljiv zeludac. i pored svega, mora pokupiti mnogo ulja (i inace, a tek sa pohovanjem). mozda pre grilovan.ili imam bayildi, to ima da mu se svidi garant, a puno je povrca.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...