Jump to content
IGNORED

Evrovizija 2012


Roger Sanchez

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • stoka

    113

  • Frank Pembleton

    71

  • Feindouno

    70

  • hattori

    68

Da li ste gledali €urosong u HD ili na običnim televizorima?Ja nemam HD, ali sam skinuo HD sa (znate već čega) interneta, i nisam mogao da verujem kolika razlika.Pobednica izgleda 1000x bolje nego na običnoj tv

Edited by dvb-t manijak
Link to comment
  • 5 months later...

Dok se ne otvori nova tema...Radio-televizija Srbije saopštila je danas da će predstavnika Srbije za Pesmu Evrovizije 2013. godine ljubitelji muzike izabrati na festivalu Beosong.

“Srbija će učestvovati na predstojećem Eurosongu, a odlučili smo da festival bude način izbora ovogodišnjeg srpskog predstavnika. Građani Srbije biraće našeg predstavnika za Malme tokom dvodnevnog festivala Beosong 2013, u martu iduće godine", navodi se u saopštenju RTS.Festivalu će prethoditi Konkurs za izbor kompozicija za takmičenje Beosong 2013, najavila je šef pres službe RTS i izvršni direktor projekta “Pesma Evrovizije Srbije” Duška Vučinić.Konkurs za izbor kompozicije biće objavljen 1. decembra u dnevnim novinama i na sajtu Radio - televizije Srbije, a trajaće do 20. januara.Prve večeri festivala Beosong biće izvedeno najviše 15 kompozicija, a građani Srbije će SMS porukama odabrati pet prvoplasiranih.Druge, finalne večeri festivala, između tih pet kompozicija biće izabrana pesmu za Malme 2013. godine.U skladu sa finansijskom situacijom, festival Beosong 2013 biće organizovan i realizovan u TV studiju RTS, uz direktan prenos, navodi se u saopštenju.
Link to comment
  • 5 months later...

jbt, tek mi posle ovog velikog brata zao sto nismo poslali maju nikolic tamo, kakav bi spektakl to bio.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...