Jump to content
Zverilla

Predsednik (Saveta za saradnju sa Rusijom i Kinom) Tomislav Nikolic

Recommended Posts

Ryan Franco
ne moraš da žališ naravno. al prizivati nečiju smrt kao dobru foru je baš onako....jadno.
učim od najboljih! :thumbsup:http://www.youtube.com/watch?v=6a354sqVhYQne mogu da nađem onaj "i šta sad" klip iz utiska nedelje kad ga olivera pita da li mu je žao što je ubijen đinđić. pa odgovori kao i ja sad tebi. što sam gore i parafrazirao ali ti nisi ukapirao.prema tome, tede, prvo u svoje dvorište da gledaš, pa onda u moje postove! Edited by McCabe

Kelt

isto što i mekkejb samo stotinku sporiji

Edited by Kelt

cmrlj
bila bi najbolja fora kad bi grobar pandrknuo pre isteka sopstvenog mandata. šta se dešava u tom slučaju?
prvo se samosahrani, a onda polako.

Krampa
prvo se samosahrani, a onda polako.
:lol:

Frile
Btw, malo Ustava, da se podsetimo sta je zapravo u nadleznosti predsednika:......Dakle - ne postoji obaveza da se najvecoj stranci prvo da mandat. Ambasadore ne moze da sklanja i postavlja samoinicijativno, vec na predlog Vlade. I njegovo postavljanje oficira je ograniceno zakonom. Jedino sto moze da pomiluje koga hoce i da odlikuje koga hoce.......Dakle opet, nista bez Vlade.
A ako pomiluje Legiju i Zvekija?

Dr Arslanagić
A ako pomiluje Legiju i Zvekija?
A šta ako stane na čelo Prajda ili postavi Vesnu Pešić za savetnika?

Ryan Franco
A šta ako stane na čelo Prajda ili postavi Vesnu Pešić za savetnika?
Meni bi onda bilo žao ako bi umro.

Dr Arslanagić

U svakom slučaju, Tomi predsednik je Terra incognita.

Ryan Franco

da probam da budem objektivan, čisto da ne mora ted da glumi uvređenu tetku ovde i da na mojim postovima izigrava predsednka kućnog saveta...kad se sve sabere, ako nešto mogu da priznam grobaru, to je da je uložio natčovečanske napore da se opere u ovoj kampanji. grobar iz 2008 i grobar iz 2012 su dva različita koncepta. to sa gej paradom je očajnički šut sa 40m, a kad na sve dodamo i vučićev osvrt na srebrenicu, mora se skinuti kapa da je probao da se obrati i drugoj strani. nije da mi sve to sada nešto puno znači ali možda je indikator za buducnost.

MancMellow
kad se sve sabere, ako nešto mogu da priznam grobaru, to je da je uložio natčovečanske napore da se opere u ovoj kampanji. grobar iz 2008 i grobar iz 2012 su dva različita grobara
novi + 1 Edited by MancMellow

Ryan Franco

e jbg, taman sam mislio da si se složio sa mnom. :(

Ted
prema tome, tede, prvo u svoje dvorište da gledaš, pa onda u moje postove!
samo kažem da preteruješ. ne sviđa ti se rezultat izbora, pa šta? uvek se nekome rezultat ne sviđa. no dobro, probao si da budeš objektivan pa ti je oprošteno.

MancMellow
e jbg, taman sam mislio da si se složio sa mnom. :(
pa u neku ruku i jesam :D payi to šta neko priča mi je mnogo manje važno od toga šta radi i šta ja mislim da će raditi kao vlast :)

cedo
nije da mi sve to sada nešto puno znači ali možda je indikator za buducnost.
Ma jebes buducnost. Kakva je buducnost moguca u zemlji u kojoj Toma Nikolic moze da postane predsednik. Nije da je smak sveta, boze moj, u Srbiji su se dogadjale i gore stvari, jelte, ali jeste jebeno nestvarno ... mnogo puta se govorilo, onaj koji zaboravlja proslost, ima dobru sansu da mu se ona i ponovi ... ali bre, toliko kratko pamcenje nema nitko.Srbija je na nivou dvogodisnjeg deteta.

Ryan Franco
samo kažem da preteruješ. ne sviđa ti se rezultat izbora, pa šta? uvek se nekome rezultat ne sviđa. no dobro, probao si da budeš objektivan pa ti je oprošteno.
e ako si mi oprostio, večeras ću lakše u krpe! jesi li već bio spremio krivičnu prijavu? i nisam samo probao da budem objektivan, već sam i uspeo da budem objektivan! Edited by McCabe