Jump to content

Predsednik (Saveta za saradnju sa Rusijom i Kinom) Tomislav Nikolic

Zverilla

Recommended Posts

• Replies 5,8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Аврам Гојић

178

• gospa buba

234

• Caligula

206

• Prospero

195

Jel se i vama čini da on pokušava nešto da kaže?

"Niko ne sme da ih dira. Mnogo su bolji od nekih koje policija takođe štiti, a to ne zaslužuju, kao što su grupe navijača. Ovo su potpuno mirni ljudi. Svako od njih ima različit cilj... Izbori su bili prilika i pokazali su da u Srbiji ima demokratskih uslova i koliko je ko popularan i kome građani veruju. Ovog puta su verovali Vučiću i nikakvi protesti protiv toga ne mogu da ugroze pobedu", naveo je Nikolić.

N1

Mislim da dobro zna i da se u skladu sa tim i ponaša...

jeste. al ovaj ce ga progoni do poslednje fleke. i da ga skenja na kraju, jer tako mora biti.

kao ona shkorpija iz priche, kad je zaba prenese na drugu stranu...

Obično se na kraju saopšti da nema zaštićenih... Ili ako već budući predsednik bude morao nešto da izjavi - Tomislav je moj prijatelj, ali institucije rade svoj posao, šta ja tu mogu...

Međutim, Tomislav se i dalje oglašava

Svakome ko je to objavio kažem da je to laž. I nekome izgleda ne vredi da iznosite istinu. Ako je Fondacija dala saopštenje, i MUP, takođe, zašto više? Čemu to? Neka mi bolje kažu šta žele od mene, da bih znao kako da se postavim. Fondacija je čista kao sunce, kazao je Nikolić, Istakao je, potom, da je Fondacija pre četiri meseca dostavila spisak donatora Agenciji za borbu protiv korupcije, iako nije bila obavezna, ali da se Agencija nije oglašavala.

Ima nečega što se meni ne sviđa. Agencija ćuti već četiri meseca i ne odgovara da li ima korupcije ili nema, a sad se pojavljuju inspektori kod ljudi koji su samo označeni kao donatori. Pojavljuju se i neke medijske kuće. Nisu davali svima taj spisak, a nekima koji su im mili i privilegovani dali su im, ali to ne menja stvari.

Danas, 12.4.2017.

Ne znam da li je pomenuto da je pre desetak dana iznenada preminuo Nikolićev savetnik Mikić. Smatra se da je on stajao iza finansijskih poduhvata koji se vezuju za Nikolića, ali i nekih afera (recimo ciglana Resava Svilajnac).