Jump to content

Predsednik (Saveta za saradnju sa Rusijom i Kinom) Tomislav Nikolic

Zverilla

Recommended Posts

• Replies 5,8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Аврам Гојић

178

• gospa buba

234

• Caligula

206

• Prospero

195

Čovek je bio urednik Danasa između Spasovića i Panovića, a bio je i (poslednji) glodur Naše Borbe pre krvavog gašenja od strane - Tomija i Pussylipsa. Pa ga nije sramota da polije po Tadiju. Tako da... Hm.
nema sta hm, ili si za ove nove julovce ili ces biti dehumanizovan i bacen u blato. jajara, govno, smrda, baba. ne postoje stare zasluge. ili podrzi Tadica sada i ovde, ili se spremi da trpis posledice.
nema sta hm, ili si za ove nove julovce ili ces biti dehumanizovan i bacen u blato. jajara, govno, smrda, baba. ne postoje stare zasluge. ili podrzi Tadica sada i ovde, ili se spremi da trpis posledice.
ko izjave lojalnosti za albance nekade. lepo kojot kaze da su beli listici muslimani ove situacije. to helli verovatno olaksava posao trollovanja.
naravno da nije. posto je tadiceva stranka podigla spomenik u beogradu nikolicu (doslovce) za ono sto je radio 90tih i zatim otpocela proces rehabilitacije istorijskog uzora doticnog. pri tome ramac cak ni ne kaze da su isti vec samo to da je nikolic istina tadiceve politike. ovaj ovako 'umiveni' nikolic je mera sovinizma za srbiju danas.pri tome tadic ima korisnog idiota dodika da negira genocid. jadan toma sve mora sam.
Najzad i odgovor bez "platila ga Vesna". Bravo. Uspeo sam.Interesantno je da obojica (i Ramach i Pakovic) pojacavaju ono simbolicno u Tadicevom delovanju odvrcuci potenciometar do daske (kao da je Tadic sve to radio iz cistog uverenja, a ne plivajuci kroz brzake gde su na svakom koraku vrebale ostre stene Kosova, RS-a, povredjenog ponosa srpske nacije koja je btw na kraju ipak odabrala Nikolica he he).Sa druge strane, u istim tekstovima potenciometar za Tomu je utisan na najtanje, nema ni shuma cak - ama ni pomena o simbolici Tominog delovanja u proteklih nekoliko godina (jebes devedesete).I ti to nazivas tekstom koji je objasnio. Edited by CowBoy
nema sta hm, ili si za ove nove julovce ili ces biti dehumanizovan i bacen u blato. jajara, govno, smrda, baba.
Nisam to rekao ni za koga na forumu. Docim sam se ovde naslusao napusavanja kurcem, teranja u kurac i spominjanja podstanarskog novcanika, sto je dno dna u svakom smislu i na svakom nivou diskusije.
ko izjave lojalnosti za albance nekade. lepo kojot kaze da su beli listici muslimani ove situacije. to helli verovatno olaksava posao trollovanja.
:mellow: jeste li vi ljudi potpuno odlepili od realnosti? Kakve izjave lojalnosti, kakvi julovci? Pa zar je danas ovde zabranjeno reagovati na idiotizam "Toma i Tadic isti lik u ogledalu" jeste li bre vi ljudi pri sebi?Mislim, razumem da ste ekipa i da se drzite zajedno, ali ovo postaje kao neki kosmar - Toma i Tadic isti, Toma je bolji, Tadic je za sve kriv, ua Tadic, svasta moze da se procita na nekada inteligentnoj parapsihopatologiji. Edited by CowBoy
Nisam to rekao ni za koga na forumu. Docim sam se ovde naslusao napusavanja kurcem, teranja u kurac i spominjanja podstanarskog novcanika, sto je dno dna u svakom smislu i na svakom nivou diskusije.
mozes to reci za mene, pa cu te oterati u kurac i pomiricemo se na macjem topiku. ali da coveka koji je, da je bio losije srece, mogao da zavrsi kao Pantic ili Curuvija, nazoves jajarom, i ko ima dovoljno integriteta da ne dozvoli da to sto su mu danasnji SNS-ovci radili o glavi - pomuti moc rasudjivanja, to je nivo diskusije na koji se nikada necu spustiti.nisi znao ko je, odvalio si, OK. priznaj lepo da si pogresio i idemo dalje, ili nemoj - i trpi konsekvence na forumu. nemas ti nikakvo pravo da nazivas Mihala Ramaca jajarom.
mozes to reci za mene, pa cu te oterati u kurac i pomiricemo se na macjem topiku. ali da coveka koji je, da je bio losije srece, mogao da zavrsi kao Pantic ili Curuvija, nazoves jajarom, i ko ima dovoljno integriteta da ne dozvoli da to sto su mu danasnji SNS-ovci radili o glavi - pomuti moc rasudjivanja, to je nivo diskusije na koji se nikada necu spustiti.
Ok, priznajem da sam preterao - nije covek jajara (ne znam coveka niti sam pratio njegov rad, nisam iz struke) ali je tekst jajarski (to iskreno mislim).A zasto je jajarski objasnio sam gore. Edited by CowBoy
Pa zar je danas ovde zabranjeno reagovati na idiotizam "Toma i Tadic isti lik u ogledalu"
redukujes i iskrivis neciju tezu pa onda raspravljas sa time sto si sam proizveo (i za sta si se i sam zalagao do samog izbornog dana).
Najzad i odgovor bez "platila ga Vesna". Bravo. Uspeo sam.Interesantno je da obojica (i Ramach i Pakovic) pojacavaju ono simbolicno u Tadicevom delovanju odvrcuci potenciometar do daske (kao da je Tadic sve to radio iz cistog uverenja, a ne plivajuci kroz brzake gde su na svakom koraku vrebale ostre stene Kosova, RS-a, povredjenog ponosa srpske nacije koja je btw na kraju ipak odabrala Nikolica he he).Sa druge strane, u istim tekstovima potenciometar za Tomu je utisan na najtanje, nema ni shuma cak - ama ni pomena o simbolici Tominog delovanja u proteklih nekoliko godina (jebes devedesete).I to ti nazivas tekstom koji je objasnio.
opet, ponovicu: toma i tadic deluju zajedno pod dirigentskom palicom kostunjavog koji ih po potrebi postrojava i preslisava kao tokom one feste od tominog predsednikovanja skupstinom srbije. zajedno su na mitingu za kosovo, zajedno su u menjanju ustava srbije i zajedno su u odnosu prema RS i EU. i toma i tadic su u svojim strankama stekli legitimitet krecuci se ka poziciji vojislava kostunice. polazne tacke su bile drugacije: s jedne strane djindjic a sa druge seselja ali je smer bio isti. kostunjavi ih je iznenadio time sto se ispostavio kao dosledan vernik svoje politike i sto je bio spreman za radikalan cin zrtvovanje evrope zarad onoga sto je za njega pitanje svih pitanja: suverenitet drzave. kako se kostunjavi pomerio u upraznjeni anti-evropski ugao toma se mogao nastaniti na njegovom starom mestu i istaci kandidaturu za srpskog erdogana.i pri tome jos jednom da ti pojasnim 'samo' simbolicno tadicevo delovanje je dalo legitimitet nikolicu. nikolic kao pozeljni opozicionar koji se zakleo na evropskoj povelji je dobio svoj legitimitet od tadica. tako to funkcionise u parlamentarnim demokratijama: opozicija i njeno pristajanje na igru daje legitimitet vlasti i obratno.sto se bulevara zorana djindjica tice te situacije ne bi ni bilo da se DS nije dosetila da joj smeta antifasisticko vece jugoslavije. mozes misliti sta ja mislim o tom 'simbolicnom' cinu.1895.jpg Edited by kim_philby
i pri tome jos jednom da ti pojasnim 'samo' simbolicno tadicevo delovanje je dalo legitimitet nikolicu. nikolic kao pozeljni opozicionar koji se zakleo na evropskoj povelji je dobio svoj legitimitet od tadica. tako to funkcionise u parlamentarnim demokratijama: opozicija i njeno pristajanje na igru daje legitimitet vlasti i obratno.
Zanima me kako je Tadic mogao da ukine Nikolica odnosno oduzme mu legitimitet?edit: propustio si da objasnis stvar oko pojacanog potenciometra za Tadica i smanjenog na jedinicu za Tomu, i kakvu ta mikseta ima funkciju u dobrom novinarskom tekstu koji objasnjava. Edited by CowBoy
Ok, priznajem da sam preterao - nije covek jajara (ne znam coveka niti sam pratio njegov rad, nisam iz struke) ali je tekst jajarski (to iskreno mislim).A zasto je jajarski objasnio sam gore.
Cowboye, neverovatno mi je da neko ko je citao novine u vreme kada su svi koji su drzali do sebe citali novine, ne zna ko je Mihal Ramac. Ako nisi citao Nasu Borbu i Danas, sta ostaje? Nisi valjda citao Politiku, Ekspres ili Novosti?Inace, nacin na koji diskutujes uopste nije pristojan. Stavise, tesko da bi se ovaj rafal poruka, u kojima je kljucna argumentacija da je neko jajara, moze nazvati diskutovanjem.
Zanima me kako je Tadic mogao da ukine Nikolica odnosno oduzme mu legitimitet?edit: propustio si da objasnis stvar oko pojacanog potenciometra za Tadica i smanjenog na jedinicu za Tomu, i kakvu ta mikseta ima funkciju u dobrom novinarskom tekstu koji objasnjava.
prvo o nikolicu nema sta da se kaze. odnosno onaj ko nece da prica o tadicu neka cuti o nikolicu. eto to je poenta.drugo, tadic je mogao da se bori protiv njihove politike. nije se morao odazvati za miting, nije morao pristati na preambulu ustava, nije morao da se ljubi u usta sa dodikom, ne mora djilas na pitanje o srebrenici da odgovara jasenovce, ne mora se dizati spomenik ratovima 90tih na savskom trgu i tako dalje. neces nikolica? pa nemoj voditi nikolicevsku politiku.tvoja teza je da nas samo tadic spasava. to je, oprosti, glupost. toma je na vlasti zato sto tadic ovakav kakav je, sin ljube 'moderne brade' tadica, nije ni mogao da te spase od toga. jedino sta ti sada podrzavas u borbi protiv belih listica jeste monopol partijske politike i zabrana bilo kakavog iskakanja iz iste. Edited by kim_philby
Cowboye, neverovatno mi je da neko ko je citao novine u vreme kada su svi koji su drzali do sebe citali novine, ne zna ko je Mihal Ramac. Ako nisi citao Nasu Borbu i Danas, sta ostaje? Nisi valjda citao Politiku, Ekspres ili Novosti?
Nisam citao novine, isao sam uglavnom na B92 sajt i slusao vesti B92, izlazio na sve moguce demonstracije protiv Tome i svega sto Toma predstavlja.Toliko sam imao od politicke obuke. Voleo sam da slusam Radio Beograd 1 i 2 uvece, ali tu nije bilo politike vec uglavnom klasicna muzika i radio drame (Kostunica mod)Posle 2000-te uglavnom B92 sajt, sve do pre par godina. Nekako mi novine ne odgovaraju kao medij: nervozan sam i prelistam sve za pola minuta. Dalje, naslovna strana me obicno odbije - odmah ti u lice kazu da ce da te najverovatnije zajebu ako kupis i procitas."Danas" je, dodushe jedna kulturna i dosadna novina koja se razlikuje od ostalih dnevnih novina ali jbg, rekoh vec, nemam naviku da prelistavam i pomno citam olovna slova.
Inace, nacin na koji diskutujes uopste nije pristojan. Stavise, tesko da bi se ovaj rafal poruka, u kojima je kljucna argumentacija da je neko jajara, moze nazvati diskutovanjem.
Slazem se sa svim sem sa ovim u boldu.Malo me izbacilo iz takta ono "objasnio", iako je ocigledno da je neka prodaja koncepta u pitanju (iza cega stojim te stojim). Edited by CowBoy