Jump to content

Predsednik (Saveta za saradnju sa Rusijom i Kinom) Tomislav Nikolic

Zverilla

Recommended Posts

Tvoj smislen komentar je imao 20 reči, od kojih su 9 bile: "jajare", "slepac Ramač" i "tendenciozna sranja od tekstova". Stvarno ne znam kakav si odgovor očekivao.
Pa barem sam objasnio zasto je tekst tendenciozno sranje. Nije se Tadic priblizavao Tomi nego obrnuto - niko ne pominje "koljaca Tadica" nego se uglavnom govori o "umivenom Tomi".I ti posle kazes da je jajara objasnio, a on zapravo masno i ocigledno laze. Sta je objasnio?Sa druge strane, ti nisi objasnio odakle ti informacija/uverenje da ja mislim da ga je Vesna platila.
Ne znam šta je "Derma", nisam iz Bgd, niti imam ajped. Cenim ipak da je tvoj smislen komentar na ovu temu imao za cilj (tj. namenu) da insinuira da sam urbani hipster iz kruga dvojke. Jel' sam dobro ukapirao vic?
Dobar si sa ucitavanjima (platila ga Vesna) pa sam racunao da ces ovo da shvatis kako treba. Bravo, jesam hteo da insinuiram da si urbani hipster iz kruga dvojke. Edited by CowBoy
  • Replies 5,8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

234

• Caligula

206

• Prospero

195

• Аврам Гојић

178

Što bi rekao precednik "naučno" je dokazao, pošto on "zna" šta je nečije "nesvesno". Rock solid argumentacija.
... ma jasno, sada je misija dokazati kako je bas kul i lepo sto je Toma predsednik. Pa onda uzmu fakte i rastezu ih kao zvaku, lazu, izvrcu cinjenice naopacke (Tadic hteo da bude Toma) i prave neku scenografiju koja ce da maskira njihov aktivizam i okrivi Tadica za sve sto Toma bude lose uradio jer"Tadic je Tomu doveo na vlast".Moze biti. Ali ja bih pre rekao da na vlast nekog dovedu glasaci.
Pa barem sam objasnio zasto je tekst tendenciozno sranje. Nije se Tadic priblizavao Tomi nego obrnuto - niko ne pominje "koljaca Tadica" nego se uglavnom govori o "umivenom Tomi".I ti posle kazes da je jajara objasnio, a on zapravo masno i ocigledno laze. Sta je objasnio?Sa druge strane, ti nisi objasnio odakle ti informacija/uverenje da ja mislim da ga je Vesna platila. Dobar siu sa ucitavanjima (platila ga Vesna) pa sam racunao da ces ovo da shvatis kako treba. Bravo, jesam hteo da insinuiram da si urbani hipster iz kruga dvojke.
Promašio si samo 250 kilometara u geografskom i koju svetlosnu godinu u potkulturnom pogledu. Inače, stvarno ne mogu da vidim kako može da se laže u ovakvom tekstu - ovo nisu vesti, nego komentari. Ne moraš da se složiš, ali stvarno ne razumem šte tu može da bude "masna laž", ovde je reč o interpretaciji, ne o činjenicama. I zaista je uznemirujuće ovo prosipanje kletvi i uvreda povodom dva sasvim pristojna teksta sa kojima te niko ne tera da se složiš.
kim_philby
Pa barem sam objasnio zasto je tekst tendenciozno sranje. Nije se Tadic priblizavao Tomi nego obrnuto - niko ne pominje "koljaca Tadica" nego se uglavnom govori o "umivenom Tomi".I ti posle kazes da je jajara objasnio, a on zapravo masno i ocigledno laze. Sta je objasnio?Sa druge strane, ti nisi objasnio odakle ti informacija/uverenje da ja mislim da ga je Vesna platila.
ne. nego su se i jedan i drugi priblizavali kostunici dok se ovaj udaljavao od svih.
Inače, stvarno ne mogu da vidim kako može da se laže u ovakvom tekstu - ovo nisu vesti, nego komentari. Ne moraš da se složiš, ali stvarno ne razumem šte tu može da bude "masna laž",
pa eto, ako kazem da je Tadic izgubio zato sto je hteo da bude kao Toma, to ne moze da bude interpretacija - jer nije Tadic rasturio DS i napravio DSRS, otisao na Bulevar Zorana Djindjica da kaci table "Ulica Ratka Mladica", vec je bilo obrnuto - Toma je napravio SNS da bi se umio, prolepsao i priblizio Tadicu.Dakle, masna laz koja ne moze da bude drugo do tendenciozna, kao sto vec zakljucih dve strane iza.Dalje, drugi tekst u kojem se tvrdi da Tadic i Toma imaju isti odnos prema Srebrenici - treba li da objasnjavam kakvo govno covek treba da bude da bi to napisao?So, umesto onog "covek objasnio" moze da se napise i nesto drugo - "covek slagao masno".
ne. nego su se i jedan i drugi priblizavali kostunici dok se ovaj udaljavao od svih.
... ne! nego su se sva trojica priblizavala svetom Simeunu Mirotocivom, da naslede blazeni kraj zivota i predju iz ovog privremenog zivota u vecni, gde ce do kraja veka proslavljati Najsvetije Ime Presvete, Zivonacalne i nerazdeljive Trojice, etc. Edited by CowBoy
pa eto, ako kazem da je Tadic izgubio zato sto je hteo da bude kao Toma, to ne moze da bude interpretacija - jer nije Tadic rasturio DS i napravio DSRS, otisao na Bulevar Zorana Djindjica da kaci table "Ulica Ratka Mladica", vec je bilo obrnuto - Toma je napravio SNS da bi se umio, prolepsao i priblizio Tadicu.Dakle, masna laz koja ne moze da bude drugo do tendenciozna, kao sto vec zakljucih dve strane iza.Dalje, drugi tekst u kojem se tvrdi da Tadic i Toma imaju isti odnos prema Srebrenici - treba li da objasnjavam kakvo govno covek treba da bude da bi to napisao?So, umesto onog "covek objasnio" moze da se napise i nesto drugo - "covek slagao masno".
Apristojan si.
Poslednji put sam ovakva izdrkavanja prema ljudima u opoziciji slusao od julovaca 2000. godine.
Eto jbg dosao Toma.Kakva izdrkavanja, covek samo napisao "platila ga Vesna".Ja se ne ljutim.
Аврам Гојић

reci za Mihala Ramaca da je "govno od coveka" je za mene showstopper. sa tobom vise necu diskutovati o politici.

reci za Mihala Ramaca da je "govno od coveka" je za mene showstopper. sa tobom vise necu diskutovati o politici.
Nisam to napisao za Ramacha no za Pakovica.Za Ramacha sam napisao da je jajara, i objasnio zasto. Nisam dobio nikakav smislen odgovor sem jeftinog potprckivanja i fantomske indignacije.edit: procitao i ostatak Pakovicevog teksta. Boze kakvo mrsomudjenje. Edited by CowBoy
kim_philby
So, umesto onog "covek objasnio" moze da se napise i nesto drugo - "covek slagao masno".
naravno da nije. posto je tadiceva stranka podigla spomenik u beogradu nikolicu (doslovce) za ono sto je radio 90tih i zatim otpocela proces rehabilitacije istorijskog uzora doticnog. pri tome ramac cak ni ne kaze da su isti vec samo to da je nikolic istina tadiceve politike. i zaista ovaj ovako 'umiveni' nikolic je mera sovinizma za srbiju danas.pri tome tadic ima korisnog idiota dodika da negira genocid. jadan toma sve mora sam.
... ne! nego su se sva trojica priblizavala svetom Simeunu Mirotocivom, da naslede blazeni kraj zivota i predju iz ovog privremenog zivota u vecni, gde ce do kraja veka proslavljati Najsvetije Ime Presvete, Zivonacalne i nerazdeljive Trojice, etc.
snap out of it, beavis. Edited by kim_philby
Buck Naked
edit: isao da vidim ko je Ramac, nisam znao jbt - covek je urednik "Danasa". Hm.
Čovek je bio urednik Danasa između Spasovića i Panovića, a bio je i (poslednji) glodur Naše Borbe pre krvavog gašenja od strane - Tomija i Pussylipsa. Pa ga nije sramota da polije po Tadiju. Tako da... Hm. Edited by Buck Naked